סקירת הספרים הבלוגית האוסטרלית של בלוג היא ביקורת ספרי ילדים מרצון שעובדת עם סופרים, מאיירים ומוציאים לאור ברחבי אוסטרליה ובעולם. ההצלחה הויראלית של גוגו הוויראלית של הספר הראשון בסדרה, "בת הים הקטנה" (2010) והמשכיו.

כאן תמצאו ספרי ילדים יומיים המתאימים לחייכם בצורה מהנה, כמו גם את איכות ספרי הילדים שתבחרו ותבחרו ותמצאו את הספרים הטובים ביותר עבור ילדיכם וילדיהם לגילם.

חובבי ספרים ימצאו גם ביקורות ספרים ומאמרים על ספרי ילדים ונוער קרובים

כמו גם טיפים, רשימות וחדשות. ילד הספרות, ההורים, המורים והספרנים נבחרו לקדם את הנאת הקריאה של ילדיהם במגוון ספרים ומדפי ספרים. בלוג זה עוזר להם לקדם קוראים צעירים באמצעות ספרי ילדים ונוער מומלצים. קרא את הבלוג Storytime כדי לשפר את האוריינות של ילדך ולמצוא טיפים ורשימות, חדשות ועוד.

האקדמיה לספרי ילדים היא בית ספר מקוון המציע קורסי חונכות אינטראקטיביים ופדגוגיה מוכחת. הבלוג האמריקני Bookity Split מעודד ילדים לאהוב לקרוא, ללמוד ולעזור להם ללמוד לאורך חייהם.

הבלוג של Kristi Book Nook מציע להורים מגוון רחב של ספרי ילדים לילדים בכל הגילאים. כל אחד מהסיפורים הללו הוא אוסף של סיפורים מהשורה הראשונה עם איורים נהדרים ומסודרים לפי נושא, אתניות וגיל.

זהו ספר אינטראקטיבי שעוזר לקוראים להבין את השואה על ידי שימוש בסעיף "שאל וחקור" בסוף כל פרק. הוא כתוב בשפה ברורה וקלה להבנה עבור קוראים צעירים והוא ספר פרקים מומלץ ביותר לילדים בכל הגילאים.

אם יש לך רק כמה שאלות לגבי מה לעשות עם ספר ילדים זה

עבור לסוף, קרא את השאלות הנפוצות וקרא את הספר. ספר זה מכסה את העולם ומציע לילדים דרכים חדשות להתחבר לעולם מגוון ועשיר. אם אתה רוצה ללמוד עוד על חזרה על ידי חזרה על מבנים וכיצד לחזור על מילים וביטויים ולחזור עליהם, קרא את הספר הזה לילדים ולמבוגרים צעירים. קנו את חבילות הספרים שלנו וקבלו השראה להיות הורים מודעים, נחושים וקשובים על ידי שימוש בספרי ילדים כמדריך. אם אתה מוצא את השואה נושא קשה לקריאה, אתה תימשך לעשרת הספרים האלה. ישנם קוראים רבים שאוהבים לקרוא ספרי שואה לילדים ותמיד יש מקום לכותרות חדשות ולנושאים חדשים. אם לפעמים אתה חושב שיש יותר מדי ספרים על היסטוריית השואה לילדים ולמבוגרים צעירים, אתה יודע שזה אחד מספרי הילדים הפופולריים ביותר בכל הזמנים בקרב מבוגרים וילדים.

בעזרת מעט עזרה והדרכה, תוכלו למשוך את תשומת ליבם של אלפי ילדים. כל אחד יכול לשבת ולעבור בספר ילדים, אך משהו בו לא יהיה גדול כשלעצמו, והוא לא יחזור על עצמו.

איך הגיע הלוויתן לגרונו "מאת רודיארד קיפלינג

מאויר על ידי דון פרימן, בעריכת מרגרט ווייז בראון. קיבלתי ספרי תמונות רבים לאורך השנים, ואני אוהב את הז'אנר הזה, כך שהאוסף הזה כולל כמה מספרי הילדים האהובים עלי, כמו גם כמה גדולים אחרים. א.ב פרוסט מאויר (1: 35), מעובד משירו המקורי של רוברט א. האוורד (מעובד) ועיבוד (2: 30) מאת מרגרט ווייז-בראון, עם איורים מאת ג'ון ד 'מקדונלד.

גברת אווז וחברים "מאת מרים קלארק

מאויר (98 – 116) מאת פול גלדון, עם איורים של ג'ון ד' מקדונלד, בעריכת מרגרט ווייז-בראון. גברת אווז וחבריה (1: 45), מאויר על ידי פול לנץ (מעובד) ועיבוד (2: 30) מאת רוברט א. האוורד (עיבוד לאחר שירו המקורי של ויליאם פוקנר).

סיפור ציפור התינוק שנופלת מהקן שלו ויוצא לחפש את אמו

והתינוק שנושר מהקן ויוצא לחפש את אמו, מספר לנו הכל על איך לקרוא ולא לקרוא. העיבוד המאויר להפליא הזה לספר הילדים המפורסם מאת ג'ון סטרגה היה בוודאי חביב על הורי דורנו עוד בילדותנו. נאמר היטלר נוער "מאת סוזן קמפבל ברטולטי שהוא טוב מאוד, וכך גם ספר בדיוני זה, המבוסס על קורותיה של דודתה של הסופרת (" הכוכב הצהוב "של ג'ניפר רוי היה ספר נהדר לילד קטן, גם אם היא לא הייתה לא קרא את זה).

הפדרציה של קבוצות ספרי ילדים היא ארגון צדקה בבריטניה המאגד ספרי ילדים לקידום הקריאה להנאתנו. רומן גרפי זה מבוסס על קורותיה של אמו של המחבר והוכיח את טוב מהאנושות לראות אנשים מוכנים לעזור לילדים.