מבוא לפתרונות הצללה

פתרונות הצללה הם דרך מצוינת לגרום למודלים התלת-ממדיים שלך להיראות מציאותיים יותר.

מאמר זה יעזור לכם לקבל היכרות עם פתרונות הצללה והסוגים השונים של טכניקות הצללה הקיימות.

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לבחור סוג של פתרון הצללה. ישנם מספר סוגים שונים, אך שני הפופולריים שבהם הם חסימת סביבה ומיפוי רגיל.

חסימה סביבתית היא התהליך שבו אנו מוסיפים צללים באזורים ספציפיים כדי שהאור לא רק יקפיץ, אלא יקיים אינטראקציה עם משטחים בדרכים שונות. מיפוי רגיל הוא כאשר אנו משתמשים בטקסטורות כדי להוסיף עומק ופרטים לדגם שלנו, מה שיכול להיות שימושי מאוד עבור דברים כמו הוספת בלאי או אפקטי צבע מחלידים.

יש גם סוג שלישי שנקרא מיפוי פרלקס, שבו אתה יכול להשתמש אם אתה רוצה שהמודל שלך יקבל אפקט מונפש כשהוא נע בחלל תלת מימד.

נפרט יותר על שלוש הטכניקות הללו

מה הופך את פתרונות הצל לייחודיים ושונים?

הצללה היא טכניקה המשמשת להוספת עומק ומימד לשרטוט דו מימדי. ניתן להשיג זאת על ידי הוספת צבעים כהים יותר במרווחים שבין האור והצל.

ישנן טכניקות הצללה שונות בהן משתמשים אמנים כדי ליצור את האפקט הזה. הפופולריים שבהם הם הצלבה, הבקיעה, שרבוט, סתימה ונקודות.
לעוד מידע אודות גדרות אלומיניום מחיר זול ופתרונות הצללה באפשרותך לגשת לאתר n-aluminum.co.il

הצלבה היא טכניקה שבה אתה יוצר שורות של קווים מרווחים, שהולכים בכיוון אחד ואז מחליפים כיוונים. הקווים לא צריכים לעבור עד הסוף או להיפגש עם עצמם בשום שלב או שהם יאבדו את המרקם שלהם. הבקיעה דומה לבקיעה צולבת אבל במקום ליצור קווים ישרים אתה עושה קווים אלכסוניים שגורמים לזה להיראות יותר כמו נוצות או פרווה. שרבוט הוא כאשר אתה יוצר צורות אקראיות על הנייר עם העט, העיפרון או המכחול שלך, למשל שרבוטים יכולים להיות עיגולים, ריבועים או משולשים. Stippling הוא כאשר אתה עושה נקודות עם העט, העיפרון או המכחול, למשל

הבנת תורת הצבעים וריאציות גוון לתוצאות טובות יותר בתהליכי העיצוב שלך

פתרונות הצללה הם חלק מעיצוב גרפי שבו צבע מוחל על אובייקט על מנת ליצור עומק ומרקם. תהליך ההצללה נעשה באמצעות סדרה של שיפועים או ערכים. ישנם שני סוגי הצללה: שטוח וממד. הצללה שטוחה נעשית על ידי שימוש בשיפוע שמתחיל בצבע הבסיס ומתפוגג בהדרגה לכיוון העליון, מה שיוצר אשליה של מקור אור המגיע מכיוון אחד. הצללה ממדית יכולה להיעשות עם כל מספר של שיפועים, אך בדרך כלל יש לה יותר משיפוע אחד שמתחיל בנקודות שונות על האובייקט.

השלב הראשון ביצירת אובייקטים מוצללים הוא בחירת צבעים עבור צבעי הבסיס והצל שלך. צבעי הבסיס הם בדרך כלל כהים יותר מצבעי הגוון שלך, כך שכאשר אתה מוסיף אותם יחד הם יוצרים אפקט הדרגתי עם יותר עומק וממדיות. לאחר שבחרתם את צבע הבסיס שלכם, בחרו שני גוונים שיעבדו איתו היטב כדי ליצור את האפקט הרצוי לצרכי העיצוב שלכם.

השגת עומק עם טכניקות הצללה בפוטושופ ובאילוסטרייטור

טכניקות ההצללה בפוטושופ ובאילוסטרייטור משמשות ליצירת עומק בתמונות דו-ממדיות. ישנן דרכים רבות ליצור עומק בתמונות דו-ממדיות, אך הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות טכניקות הצללה.

ישנם שני סוגים עיקריים של טכניקות הצללה: שיפועים ודפוסים. הצללות הדרגתיות פועלות על ידי כהה הדרגתית כלפי קצוות האובייקט, בעוד שהצללות דפוס פועלות על ידי יצירת דפוס בהיר וכהה חוזר על פני השטח של אובייקט.

הצללה היא חלק חשוב מאוד בעיצוב חזותי. ניתן להשתמש בו כדי ליצור עומק באיור ולהוסיף מימד. במאמר זה נסתכל על טכניקות הצללה בפוטושופ ובאילוסטרייטור.

הדבר הראשון שנעשה הוא ליצור מסמך חדש בפוטושופ ובאילוסטרייטור. לאחר מכן, נחקור את הסוגים השונים של טכניקות הצללה הזמינות עבור שתי התוכניות.
למידע נוסף על פתרונות הצללה וwww.n-aluminum.co.il עליך לבקר באתר n-aluminum.co.il

כמה מטכניקות ההצללה הפופולריות ביותר הן:

– כלי עט (פוטושופ)

– כלי מעבר צבע (Photoshop)

– כלי לאסו (אילוסטרייטור)
כדי לראות עוד פרטים מורחבים אודות פתרונות הצללה מתקדמים ופתרונות הצללה מומלץ לבדוק ב- n-aluminum.co.il

– שכבות (פוטושופ)

– מצבי מיזוג (אילוסטרייטור)

מוצר מס' 4 – "RollGard®-Solutions"

RollGard®-Solutions הוא פתרון הצללה להגנה על מבנים וחזיתותיהם. RollGard®-Solutions משלב את היתרונות של מערכות הצללה מסורתיות עם היתרונות של סרטי בקרת שמש. המערכת מורכבת מכיסוי בד ומסגרת אלומיניום אשר מותקנת על החזית. כיסוי הבד עשוי מחומר שפותח במיוחד, דו-שכבתי המעניק הגנה גבוהה מהשמש ויציבות UV.

ה-RollGard®-Solutions תוכנן להתקנה בקלות ללא כל צורך במבני תמיכה נוספים או פיגומים. זה מקל על ההתקנה בכל מצב, גם כשיש מכשולים כמו חלונות או מרפסות בדרך. ניתן להתקין את המערכת באמצעות כלים נפוצים כגון מקדחות, מסורים או מברגים ללא צורך בהכשרה מיוחדת.

פתרונות הצללה: מס' מוצר. 4 – "RollGard®-Solutions" – RollGard Solutions

אחת הדרכים הנפוצות ביותר להגן על משטחים חיצוניים היא באמצעות פתרון הצללה. זה נכון במיוחד עבור משטחים החשופים לאור שמש ישיר ולחום. Rollgard פיתחה מוצר שיכול להציע הגנה מפני השמש, תוך מתן אלמנט עיצובי יפהפה בדמות מסך אלומיניום המוצמד למשטח. המסך נסוג כאשר אינו בשימוש וניתן לכוון כך שהוא יחסום רק חלק מקרני השמש בשעות מסוימות של היום.