מבוא

חלק זה עוסק באתר שרוצה לפתח אפליקציה לנייד.

אפליקציות מובייל הן העתיד של האינטרנט, וחברות רבות כבר החלו לבנות אפליקציות משלהן. הדרך הטובה ביותר להתחיל היא להסתכל על מה שהמתחרים שלך עשו, ואז לבנות משהו שישתפר עליהם.

הדבר החשוב ביותר בעת פיתוח אפליקציה הוא הבנת קהל היעד שלך. מה הם צריכים? מה הציפיות שלהם? מהן נקודות הכאב שלהם?

כדי שהאפליקציה שלכם תצליח, עליכם לוודא שהיא עונה על כל הצרכים של בסיס המשתמשים. אתה גם צריך מודל עסקי ברור איך תרוויח מזה כסף.

מאמר זה ידון בחשיבות של פיתוח אפליקציה לאתר שלך. אתרי אינטרנט הם המדיום הפופולרי ביותר לקבלת מידע, ויש צורך לוודא שאנשים יוכלו לגשת לכל המידע שהם צריכים באתר.

ישנם יתרונות רבים בשילוב אפליקציות עם אתרי אינטרנט. הם יכולים לספק חוויה אינטראקטיבית יותר למשתמשים, וגם קל יותר לעדכן תוכן באתר כאשר יש לך אפליקציה וגם אתר אינטרנט.

פיתוח אפליקציה מאתר קיים: מבוא – פיתוח אפליקציות, שילוב אפליקציות, פיתוח אפליקציה לאתר שלכם, איך מכינים אפליקציה לאתר אינטרנט

מבוא:

בחלק זה נדון בתהליך של פיתוח אפליקציה מאתר קיים.

זוהי משימה מאתגרת שכן יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון. בחלק זה נתמקד כיצד לזהות את צוות הפרויקט הנכון וכיצד לחלק את עומס העבודה.

פיתוח אפליקציות יכול להיות משימה מאתגרת עבור כל חברה. ישנם גורמים רבים שדורשים התייחסות, ובחלק זה נתמקד בשניים מהם: זיהוי צוות הפרויקט הנכון וחלוקת עומס העבודה.

ראשית, כשמדובר בזיהוי הצוות המתאים לפרויקט פיתוח האפליקציות שלך, אתה תמיד צריך להסתכל תחילה על הארגון שלך ולראות לאילו מחלקות יש מערכי מיומנויות ספציפיות שאתה צריך עבור הפרויקט שלך.

שנית, כשמדובר בחלוקת עומס העבודה עבור פרויקט פיתוח האפליקציות שלך בין צוותים שונים בתוך שלך

חלק 2. כיצד לבנות אפליקציות שניתן לשלב עם האתר שלך?

פיתוח אפליקציה מאתר קיים: חלק 2. איך בונים אפליקציות שניתן לשלב עם האתר שלכם?

במאמר זה, נדון כיצד לבנות אפליקציה שניתן לשלב עם האתר שלך. נעסוק גם בנושאים הבאים:

– מהו קישור עמוק?

– איך יוצרים קישור עמוק?

– למה כדאי לשלב את האפליקציה שלך עם האתר שלך?

– מהם היתרונות של שילוב האפליקציה שלך עם האתר שלך?

– דוגמאות לאפליקציות המשולבות באתרי האינטרנט שלהם.

במאמר זה נלמד על הכלים שיכולים לעזור לך לבנות אפליקציות המשתלבות עם האתר שלך.

הכלי הראשון הוא Wix App Maker. זה מאפשר לך ליצור אפליקציה לנייד מאפס והוא גם משתלב עם האתר שלך. כל שעליכם לעשות הוא להעלות את האתר שלכם, לבחור תבנית ולהוסיף תוכן לאפליקציה.

הכלי השני הוא AppyPie. הוא מציע ממשק גרירה ושחרור לבניית אפליקציות לנייד ללא כישורי קידוד. אתה יכול לבנות אפליקציה תוך דקות על ידי בחירת ערכות נושא, הוספת דפים, העלאת תמונות או סרטונים והוספת אנימציות.

הכלי השלישי הוא Weebly App Maker המאפשר לך ליצור אפליקציות סלולריות עבור מכשירי iOS ו-Android כאחד על ידי גרירה ושחרור של אלמנטים על הבד או על ידי שימוש במבנה של העורך

6 טיפים כיצד לבחור את מפתח האפליקציות המתאים לאנדרואיד.

הצעד הראשון הוא לקבל הבנה ברורה של מה האפליקציה שלך צריכה לעשות.

השלב השני הוא להבין את התכונות של כל מפתח אפליקציה וכיצד הם פועלים.

השלב השלישי הוא לבחור את המפתח המתאים לצרכים שלך.

השלב הרביעי הוא לברר כמה זה יעלה ולהחליט אם זה שווה את זה.

השלב החמישי הוא לברר מתי ניתן להתחיל להשתמש באפליקציה וכמה זמן ייקח עד שהפרויקט יושלם.

השלב השישי והאחרון הוא קבלת משוב מהלקוחות שלך לגבי מה הם חושבים על המוצר המוגמר.

היתרונות של עבודה עם מפתח אפליקציות אנדרואיד יליד מומחה מההתחלה!

פיתוח אפליקציה מקורית לאנדרואיד הוא תהליך של פיתוח אפליקציה חדשה, או עדכון אפליקציה קיימת, לשימוש במכשירים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל.

היתרונות של עבודה עם מפתח אפליקציות אנדרואיד יליד מההתחלה הם רבים.

ראשית, הם יכולים לעזור לך ליצור אסטרטגיה ותוכנית דיגיטלית. זה יבטיח שהאפליקציה שלך נועדה לענות על הצרכים של הלקוחות שלך ותעזור להגדיל את שיעורי ההמרה שלך. שנית, יש להם את המומחיות והידע הנדרשים כדי לבנות אפליקציה אמינה שיכולה לשמש כל אחד בכל מכשיר. שלישית, הם לוקחים בחשבון את כל המגמות האחרונות בעיצוב וב-UX כדי שהאפליקציה שלך תישאר רלוונטית בשוק של היום.

בואו להפוך את האתר שלכם לאפליקציה כבר היום ולהתחיל להרוויח !

רוצים להרוויח יותר? לעולם האפליקציות יש מה להציע לכם, גם אם יש ברשותכם רק אתר היום ואם אתם לא מעוניינים לרכוש פיתוח אפליקציות בתקציבי עתק, יש פתרון פשוט webtoapp – שירות נהדר מבית החברה הגלובלית. הם יהפכו לכם את האתר לאפליקציה ואפילו ידאגו להעלות אותה לחנויות ולעדכן.

למידה נוסף אודות הפיכת אתר לאפליקציה לחצו כאן.