5 שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני רכישת אזעקה

אזעקות הן אמצעי אבטחה נפוץ לבתים בעולם המודרני. הם נועדו להגן על הרכוש שלנו, ולשמור עלינו מפני פולשים. אבל למרות שהם יכולים להרתיע יעיל, הם יכולים גם להוות תחושת ביטחון מזויפת אם אתה לא יודע מה לחפש.

להלן 5 שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני רכישת אזעקה:

-האם זה אמין?

-איזה סוג של הגנה הוא מציע?

-האם זה קל להתקנה?

-יש לו גיבוי סוללה?

-כמה זה עולה?

מבוא: ההבדל בין אזעקות פריצה ומערכות אבטחה לבית

אזעקת הפריצה היא מכשיר אלקטרוני המזהה תנועה וקול בנכס, אשר מפעיל אזעקה כדי להתריע בפני בעל הבית. מערכת אבטחת הבית היא תוכנית הגנה מקיפה יותר הכוללת אזעקות פריצה, מעקב וידאו ושאר מאפייני אבטחה.

אזעקה לפריצה יכולה להיות מוגדרת על ידי בעלי הבית עצמם תוך מספר שעות, בעוד שהתקנת מערכת אבטחה לבית יכולה לקחת ימים. אזעקה לפריצה היא השקעה חד פעמית ללא עמלות חוזרות או חוזים לחתימה, בעוד מערכת אבטחה לבית דורשת תשלומים חודשיים עבור שירותי ניטור.
על מנת לראות פרטים מורחבים בנושא של פורץ אמין כדאי לגשת לאתר manolan1.co.il

פורצים נרתעים לרוב מהרעש של אזעקת פריצה רגילה כמו גם מהפוטנציאל להיתפס במצלמה. בעלי בתים עם אזעקה נוטים פחות להיות מטרה על ידי פורצים כי הם יודעים שם

4 אמצעי מניעה נפוצים לפורצים בביתך

לפורצים יש הרבה דברים לטובתם. ראשית, הם יכולים לשדוד את ביתך מבלי להיראות. הם גם לא מוגבלים בזמן ויכולים לקחת את הזמן שלהם כדי למצוא את הפריטים הטובים ביותר לגנוב. לבסוף, הם תמיד צעד אחד לפני המשטרה כי הם יודעים שהם ייעלמו מזמן לפני שכוחות אכיפת החוק יגיעו.

הדרך היחידה של בעלי בתים להגן על עצמם היא לנקוט באמצעי מניעה כמו התקנת מנעולי חלונות ומצלמות אבטחה בתוך הבית.

פורצים תמיד מחפשים את הדרכים הקלות ביותר להיכנס לביתכם. פורצים גם מחפשים מטרות קלות, וזו הסיבה שהם נוטים יותר לכוון לבתים שיש להם מערכות אבטחה חלשות.

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לוודא שמותקנת אצלך מערכת אזעקה טובה. מערכת אזעקה טובה לא רק תפעיל אזעקה כאשר היא מזהה פריצה, אלא היא גם תתריע בפני השוטרים על מיקומו של ביתכם ועל מקום הימצאו של הפורץ, ותאפשר להם לתפוס את הפורצים בזמן.

אפשרות נוספת היא התקנת פעמון וידאו עם אפליקציה בטלפון או בטאבלט, כך שתוכל לראות מי עומד בדלת שלך מכל מקום שאתה נמצא.

האפשרות השלישית תהיה

כיצד למצוא את מערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר עבור המצב שלך

הצעד הראשון לאבטחת הבית שלך הוא להעריך את צרכי האבטחה של המשפחה שלך.

זה כולל הערכת גורמי הסיכון עבור השכונה שלך, וקביעה לאיזו רמת הגנה אתה צריך.

לאחר מכן, הגיע הזמן למצוא מערכת שתתאים לך ולמשפחתך.

ישנם סוגים רבים ושונים של מערכות בשוק, כך שיכול להיות קשה לדעת איזו מהן מתאימה לך ביותר.

אנשים מסוימים עשויים לרצות משהו שקל להתקין בעצמם, בעוד שאחרים עשויים לרצות משהו מתקדם יותר עם התקנה מקצועית.

כדאי גם לשקול איזה סוג של שירות ניטור תרצה שיהיה עם המערכת שלך – האם אתה רוצה שמישהו יעשה צ'ק אין בבית שלך 24/7 או רק כאשר אזעקות מופעלות?

ההבדלים בעלויות בין מערכות קוויות ואלחוטיות

מערכות אזעקה לפריצה נועדו להגן על בתים ועסקים מפני כניסה בלתי מורשית. אחד המאפיינים החשובים ביותר של מערכת אזעקה היא סוג ההגנה שהיא מספקת. ישנם שני סוגים עיקריים של מיגון אזעקה: קווית ואלחוטית.

אזעקות פריצה קוויות מחוברות ללוח בקרה בבית או בעסק שלכם באמצעות חוטים העוברים בין לוח הבקרה לבין חיישנים בחדרים שונים. אזעקות פריצה אלחוטיות משתמשות בגלי רדיו כדי להעביר אותות מחיישנים ללוח הבקרה, שבדרך כלל ממוקם בתוך הבניין או באתר מרוחק בקרבת מקום.

אזעקות פריצה אלחוטיות זולות יותר וצורכות פחות זמן ממערכות קוויות. ניתן להקים אותם תוך דקות ספורות, ללא צורך בקידוח חורים בקירות או בתקרות.

מערכות קוויות דורשות יותר זמן התקנה מכיוון שהן דורשות התקנת חיווט על התקרה או הקירות. זה לא רק גוזל זמן אלא גם יקר מכיוון שזה דורש כוח אדם מיומן כדי להתקין את המערכת.