זה לא ספר למעצבים עצמם, אלא לכל מי שרוצה להפוך למעצב ולדעת כיצד פועלים מיטב המעצבים בתחום העיצוב העכשווי. אנו גאים לפרסם את הספר הראשון בנושא פיתוח שפת עיצוב יעילה למוצרים דיגיטליים. ספר זה זמין לכל המעוניינים בעיצוב ורוצים לדעת מהם מעצבים וכיצד הם עובדים. זהו מדריך למנהיגים יצירתיים המבקשים להביא חשיבה עיצובית לכל רמות הארגון, המוצרים והשירותים במטרה לפתח חלופות חדשות לחברות ולחברה.

העקרונות הם שהעיצוב צריך להיצמד למה שתוכנן

הפורמט צריך לעבוד עם התוכן, והספר צריך לתקשר את עצמו לקורא. אתה רוצה שעטיפת הספר שלך תמשוך את הקורא האידיאלי, לכן פעל לפי הכללים הבאים. העטיפות והעיצובים צריכים להתאים לגוון הספרים כדי למשוך את הקוראים הנכונים. למרות שברור שחשוב מאוד שכותרתו של ספר יהיה קריא וכריכתו בולטת, חשוב מכך שעיצוב הכריכה יכול להעביר את הז'אנר ואת הטון של הספר לקורא. הדגש על עיצוב ספרים חשוב מכיוון שקוראים חייבים להתמקד תחילה במה שמודפס על הכריכות והקוצים, ולא על הטקסט עצמו. בעוד שעמוד הפתיחה מכיל לרוב מאפייני עיצוב מיוחדים כמו ראשי התיבות, העמוד הראשון (הטקסט האמיתי של הספר) הוא המוקד. מוציאים לאור לעתים קרובות חוזרים על הכותרות והמחברים, ולעתים קרובות משתמשים באלמנטים טיפוגרפיים המשולבים בעיצוב הכריכה ובשאר חלקי הפנים של הספר.

אחד הצעדים הראשונים בהעסקת מעצב

הוא יצירת התבנית – העליות והירידות הדרושות כדי לקדם ולשווק את ספרך. עדיף לשאול מוקדם בתקשורת שלך עם מעצב ספרים באיזו מהירות הוא יכול להתחיל לפרוס את הספר וכמה זמן זה ייקח. שכרו מעצב כריכה וחפשו מעצבי ספרים כדי לתכנן את זמן הפרויקט. בעת שכירת מעצבים, מחברים צריכים לצפות להערכה של כמה הם יצטרכו להשקיע, כמו גם את כמות הזמן והכסף הזמינים.

אם אתה מעצב מעטפת אבק ויש לך רק עיצוב פשוט מאוד עבור הכריכה הקשיחה הבסיסית

תוכל למזער את העלות. קבלו את הרעיון של הכריכה הכוללת ועבדו עם המעצב על הפרטים הקטנים והדקויות. לאחר שהרכבתם טיוטה של עיצובי הכריכה, זה רעיון מצוין לראות איך העיצוב ייראה לאחר ההדפסה.

בעת תכנון הכריכה, עליך לבדוק עם המעצב אם העיצוב האחורי פועל לאורך הספר. אם הספר שלך הוא פחות מ -150 עמודים, אתה עלול להיתקל בבעיות עיצוב. אחד החלקים החשובים ביותר בעיצוב הכריכה שעליך לחשוב עליו הוא עמוד השדרה שלך.

דבר נוסף שצריך להזכיר הוא שלא לכל מעצבי הספרים האלקטרוניים יש ניסיון בהדפסת פריסות ספרים. יש מעצבי דפוס וספרים שיכולים לעשות את זה, אחרים לא יכולים, וחלקם דורשים מיומנויות יותר בתחום עיצוב אתרים.

זה אולי נראה כמו עבודה עם דפי וורד

אך עדיף עדיף על ידי מעצבי ספרים מנוסים רבים שאוהבים את קלות השימוש וקלות השימוש בתוכנות פרסום ופרסום. למעשה, מבחינת העיצוב, כדאי ליצור הרבה יותר ספר יפה וקריא ממה שמסביב מבחוץ, ואינדיזיין היא הרבה יותר מתקדמת. פרויקטים מסוימים לעיצוב ספרים דורשים פרסום או תוכנת עיצוב מיוחדים כדי להפוך למעצבים גרפיים. כמעצב ספרים מקצועי In Design הוא התוכנה הנבחרת עבורי ועבור הוצאות ספרים רבות אחרות.

המטרה של עיצוב כריכת הספרים

היא להסיח את דעת הקוראים הפוטנציאליים מרומנים ורומנים אחרים ולגרום להם לחשוב שהדף הזה – מכונת המפנה – הוא הספר הבא שהם צריכים על שולחן המיטה שלהם. כריכה היא חלק חשוב מאוד מעיצוב הספרים, וזה חל גם על קישוט הפנים של ספרים. הקורא מקבל רושם ראשוני: מה הוא אוהב בספר, אם הוא אוהב את הכריכה או לא? כדי לקבל רעיונות והשראה, הקדיש זמן לעיון במבחר העצום של העיצובים המקצועיים בארכיון כריכת הספר. כשאתה מתחיל כמעצב ספרים, עליך להיות בטוח שכבר יש לך מושג טוב מה אתה מחפש ומה אתה מחפש.

חפש מעצבים המציגים באתרי האינטרנט שלהם את הרוחב, העומק והניסיון שיש לעיצוב ספרים בעיצוב כריכות ספרים ועיצוב פנים.

הוא מפעיל את אתר האינטרנטDesigner.com באתר האינטרנט שלו, הבלוג לעיצוב ספרים, בלוג עטור פרסים פופולרי המכסה כל דבר, החל מעיצוב כריכות ספרים ועד עיצוב פנים והוצאת ספרים. הוא סופר בהוצאה עצמית והחל את דרכו כמפרסם בשנת 1994.