עיצוב ספרים

אנו גאים לפרסם את הספר הראשון בנושא פיתוח שפת עיצוב יעילה למוצרים דיגיטליים. ספר זה מיועד לכל אלה שרוצים להיות מעצבים ורוצים לדעת כיצד מיטב המעצבים פועלים בתחום העיצוב העכשווי. זה לא ספר למעצבים עצמם, אלא מדריך למנהיגים יצירתיים המבקשים להפיץ חשיבה עיצובית בכל רמות הארגונים, המוצרים והשירותים כדי לקדם אלטרנטיבות חדשות בעסקים ובחברה.

העיקרון

הוא שהעיצוב צריך להיצמד למה שתוכנן, הפורמט צריך לעבוד עם התוכן, והספר צריך לתקשר את עצמו לקורא. אם אתה רוצה שכריכת הספר שלך תמשוך את הקורא האידיאלי, עליך גם להקפיד על כללים אלה. כריכות ועיצובי הספרים שלך צריכים להתאים לטון הספרים כדי למשוך את הקוראים הנכונים.

העמוד הראשון של הטקסט האמיתי של ספר

הוא דף הפתיחה, המכיל לעיתים תכונות עיצוב מיוחדות כמו ראשי התיבות. למרות שכמובן חשוב מאוד שכותרת ספרך תהיה קריאה ומדהימה, חשוב ככל שיהיה שעיצוב הכריכה יכול להעביר את הז'אנר והנימה של הספר לקורא. הדגש על עיצוב הספרים חשוב מכיוון שקוראים חייבים להתמקד תחילה במה שמודפס על עמוד השדרה, ולא באלמנטים טיפוגרפיים כלשהם. מוציאים לאור לעתים קרובות חוזרים על כותרות המחברים, ולעתים קרובות משתמשים באלמנטים טיפוגרפיים שנלקחו מעיצוב הכריכה ושאר רהיטי הספר.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בהעסקת מעצב כריכה

הוא יצירת תבנית לספר – ממש למטה. לפרסום שאתה צריך כדי לקדם ולשווק את הספר שלך. כשאתה מזמין מעצב, אתה תמיד צריך לחפש מעצבי ספרים בהקדם האפשרי כדי שיוכלו לתזמן זמן לפרויקט. עדיף לשאול את מעצב הספרים מוקדם בתקשורת שלך כמה מהר הוא יכול להתחיל בפריסת הספרים וכמה זמן זה ייקח. המחבר צריך לצפות להערכה של כמה הוא או היא יצטרכו להשקיע בעת העסקת המעצב.

קבל את הרעיון של הכריכה הכוללת עבוד עם המעצב על הפרטים הקטנים והדקויות

אם אתה מעצב מעטפת אבק ויש לך רק עיצוב פשוט מאוד לכריכה קשה הבסיסית, תוכל למזער את העלויות שלך. ברגע שהרכבת טיוטה של עיצובי הכריכה, זה רעיון נהדר לראות את ח העיצובים יופיעו בדפוס.

אם הספר שלך

הוא פחות מ -150 עמודים, אתה עלול להיתקל בבעיות עיצוב, אך אם זה יותר. בעת עיצוב הכריכה עליכם לבדוק עם המעצב האם עיצוב הגב מתאים לאורך הספר. אחד הדברים שצריך לחשוב עליהם הוא עמוד השדרה, במיוחד עם ספרים עם עמודים ארוכים יותר, כמו ספרים אלקטרוניים וספרים אלקטרוניים.

דבר נוסף שצריך להזכיר הוא שלא לכל מעצבי הספרים האלקטרוניים יש ניסיון בהדפסת פריסות ספרים. יש מעצבי דפוס שיכולים לעשות את זה, אחרים לא, וחלקם דורשים מיומנויות שנמצאות יותר בתחום של אתרי אינטרנט.

אינדיזיין

היא התוכנה הנבחרת עבור מעצבי ספרים מקצועיים, אך היא מתקדמת בהרבה ועדיין מועדפת על ידי מעצבי ספרים מנוסים רבים אשר אוהבים את קלות השימוש וקלות השימוש בתוכנות עיצוב לפרסום כמו אינדיזיין. זה אולי נראה קצת כמו עבודה עם דפי וורד, ולמעשה, מבחינת עיצוב, זה הרבה יותר על יצירת ספר יפה וקריא מאשר להיות בחוץ. בחלק מהפרויקטים לעיצוב ספרים יש צורך בתוכנות פרסום ועיצוב מיוחדות שהופכות מעצב גרפי למעצב מן המניין בעל תואר בעיצוב גרפי ורקע בעיצוב דפוס.

המטרה של עיצוב כריכת הספרים

היא להסיח את דעת הקוראים הפוטנציאליים מרומנים ורומנים אחרים ולגרום להם לחשוב שהדף הזה – מכונת המפנה – הוא הספר הבא שהם צריכים על שולחן המיטה שלהם. כריכה היא חלק חשוב מאוד מעיצוב הספרים, וזה חל גם על קישוט הפנים של ספרים. הקורא מקבל רושם ראשוני, אז אם אתה אוהב את כריכת הספר או לא, אתה צריך לאהוב את זה. לקבלת רעיונות והשראה, קח את הזמן לעיין במבחר העצום של העיצובים המקצועיים בארכיון כריכת הספרים, אך אם אתה מתחיל כמעצב ספרים, ודא שכבר יש לך כאלה.

חפש מעצבים המציגים באתרי האינטרנט שלהם את הרוחב, העומק והניסיון שיש לעיצוב ספרים בעיצוב כריכות ספרים ועיצוב פנים.

יחסיתDesigner.com

הבלוג עטורת הפרסים על עיצוב ספרים, פרסם מחברים ומעצבים. הוא החל את הקריירה שלו כמפרסם עצמי בשנת 1994 ומאז מנהל את הבלוג הפופולרי שלו, המכסה כל דבר, החל מעיצוב כריכות ספרים ועיצוב פנים ועד הוצאת ספרים ושיווק ספרים.

פוסטים אחרונים

הירשם לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן