עימוד ספרים

לפני שאתה צולל לתוך InDesign כדי ליצור את פריסת הספר שלך, תן לנו לכסות כמה יסודות חשובים של עיצוב ספרים שכדאי לזכור. לכל סוג ספר שתרצו להוציא בעצמכם, עליכם לדעת מעט על הז'אנר בו אתם מפרסמים ותוכנו של הספר. בחר ספר באותו ז'אנר שבו ברצונך להוציא את הספרים שלך (למשל, אם אתה סופר ילדים קטן, הפריסה של ספרי הילדים שלך צריכה לכלול תמונות ותמונות). למרות שאלמנטים של פריסת ספרים זהים לסיפורת ולא לספרות, הכוונה של הספרים משפיעה על אופן הביצוע של אלמנטים אלה.

פריסות ספרים מרושלות

ממהרות או לא הולמות מעבירות מסר רע לקורא ויכולות להיות קשות או מעייפות לקריאה. ספר יהיה עלוב, לא מאורגן ומפחיד, אבל הוא מעביר מסר טוב. אחת הדרכים הקלות ביותר להימנע מבעיות נפוצות בהדפסת ספרים היא להציב את מספרי העמודים, הכותרות העליונות והכותרות התחתונות בתחתית ובאמצע הספר.

גודל זה טוב לקריאה ומעניק לפריסת העמוד של ספרך מראה נקי

מאוזן ומוגמר. אם אתה מתכנן את פריסת הספרים שלך על פי עקרונות עיצוב טובים, תוכל ליצור ספר נהדר ויפה למראה. אז אל תתעלם מזה, ובקרוב יהיו לך גם סיפורים נהדרים וספרים נאים.

צוות המעצבים שלך יעזור לך להוסיף טקסט

סגנונות עמודים, לשפר את פריסת העמודים, ליצור עמודי אינדקס ולהכין את עיצוב פריסת הספר לפרסום. ניקח את כאבי הראש בעיצוב דפים ומשפטים ונדאג שהספרים שלך יהיו מקצועיים ומעוצבים להפליא. בין אם יש לך כריכה רכה פשוטה או כיצד מורכב, אנו מפתחים כריכה התואמת את מרכיבי העמוד של הספר. כדי להשלים את המראה המקצועי של הספר שלך, אתה יכול לעצב כריכות ספרים ודפים יחד. אנו עוזרים ללקוחותינו לבחור את סגנון פריסת הספרים שיבוצע בעקבות הספרים. בעוד שתהליך זה מכסה את יסודות עיצוב הטקסט, פריסת העמוד ועיצוב כריכת הספר, ניתן ליישם אותו גם על פריסה דינמית יותר.

אם תבחרו לעצב ספרים

תוכלו לקנות תוכנת עיצוב מקצועית כמו InDesign וללמוד כיצד להשתמש בה. אם אתה כותב ספר וזקוק לתבנית כדי לארגן את הפרקים ואת תבניות התוכן שלך, יש לנו תבניות ספרים. עם עיצובים קלים לשימוש, מחוללי התבניות הרספונסיביים שלנו הם אידיאליים עבור מי שמכיר את היסודות של עיצוב ספרים, פריסת עמוד ועיצוב כריכת ספרים.

פריסת עמוד מאוזנת לחלוטין תכיל הרבה שטח לבן המאזן טקסט ותמונות בספר

אם הספר שלך מכיל תמונות, איורים או אמנות מכל סוג שהוא, אתה יכול לעצב את הפריסה שלך כך שתענה על צרכים אלה. פירוש הדבר כי פריסת הספרים שלך חייבת להכיל כמה שיותר תמונות כדי שהדפים שלך ייראו יפים ומעוצבים. בין אם מדובר בכותרות, כתוביות, רשימות או איורים, מעצבי הספרים מקדישים זמן רב להתאמת המרווח בין השורות כדי להבטיח שזה יקרה. הם ילכו הלוך ושוב, ייפטרו מהם ויקבלו אותם בחזרה, וכן הלאה עד שהם מאוזנים לחלוטין. מעצב הספרים ילך הלוך ושוב ויכנס את כולם שוב ושוב.

כאשר מחבר יוצר מהדורה מודפסת או ספר אלקטרוני של כותרת

הוא או היא יכולים לבחור בגרסת הספר האלקטרוני לשירות עיצוב ספרים. בדרך כלל, זול יותר לבחור פורמט ספרי לימוד פשוט במסמך Word, אם כי יש המציעים זאת כשירות נוסף. מעצב פריסת ספרים ינהל את כל אלה וייצור את הפורמט המודפס העונה על ציפיות הקורא והז'אנר. ייתכן שתוכל ליצור טקסט המבוסס על מהדורות ספר אלקטרוני או אפילו גרסת PDF, אך זה תלוי בך.

אם כבר כתבת ספר

תוכל להשתמש במקורות בעמוד זה כדי ליצור תבנית משלך להזנת כתב היד שלך. פשוט הקדיש זמן רב יותר לעיצוב הספר שלך כאשר הגיע הזמן לפרסם אותו מאשר כשאתה כותב אותו. אם יש לך תבנית כתב יד פשוטה במיקרוסופט וורד או בפורמט קינדל של קינדל, אתה יכול להתחיל להקליד את הספר. גם אם אינך משתמש בתבניות ספרים, אתה כותב את הספרים שלך באמצעות MicrosoftWord באמצעות היסודות של תבניות כתב היד.

אם אתם קוראים את הבלוג הזה ואתם באמת מעוניינים בפריסת העמוד

תוכלו לבחור את הספר שלכם למדף אצל אחד ההוצאות המסורתיות או לבחור אותו מהמדף של חנות ספרים או חנות ספרים מקומית. ישנם עיצובים לפריסת ספרים שהופכים את הספר הרגיל שלך לפריסה בעיצוב מקצועי מושך וקל לקריאה. כשתעשה זאת, קח את הזמן להבין את ההבדלים בין פריסת הדפסה מסורתית לעיצוב הדפסה מותאם אישית ושקול כל אלמנט כשעוברים עליו. פריסות הדפסה מותאמות אישית כוללות כותרות פרקים מותאמות אישית, פריסות עמודים, ציורי כריכה, טיפוגרפיה וכו '

פוסטים אחרונים

הירשם לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן