אני מחפש את הספרים הטובים ביותר לפעוטות ובנים ובהחלט מצאתי כמה גדולים עבור בני בן השנתיים ובת השלוש.

תינוקות לא יכולים לקרוא

כמובן, אבל ספרים נועדו להכיר להם את החפצים הנפלאים האלה שנקראים ספרים. סוג זה של ספר הוא אידיאלי להכנסת הצעירים לקריאה, ולרובם יתרונות חינוכיים. כילדה צעירה, רגע לפני יום הולדתה השני, אני חופרת את הספרים שקראתי לילדים גדולים יותר בכל הגילאים. זה גיל טוב להלהיב את ילדך מקריאה ויש הרבה ספרים מעולים לפעוטות ופעוטות. יש כל כך הרבה ספרי ילדים נהדרים לילדים מגיל שנתיים ומעלה.

ספרים אלה מתאימים לפעוטות וגיל הרך

אך הם גם קריאה נהדרת עבור הקטנטנים. אני אוהב להקשיב לפעוטות תמיד אומרים את הביטוי "מרגל אחר עיניים קטנות", וספרים אלה יכולים להיות נהדרים עבור סיפורי פעוטות אם כולם חוזרים יחד או אפילו במהלך היום.

קריאה לתינוקות

היא חמה ומשמחת. הזדמנות עבורם, במיוחד לפני השינה, ובחירת ספר טוב תגדיל את ההנאה שלהם. אם נראה שילדך לא מתעניין בספר, עליך למצוא את המועדף עליך ולקרוא אותו שוב ושוב. זכור כי פעוטות אוהבים חזרה, אז המשך בעניין על ידי בחירת נושאים שילדיך יאהבו. טווח הקשב של הפעוט שלך בקרוב יהיה ארוך יותר, ואם הוא לא יכול לשבת בשקט במשך כל הספר, זה בסדר.

למצוא ספר לפעוט שלך ששומר על תשומת ליבו, מושלם ומלא אפשרויות הוא חובה.

ראיתי את כל מה שכתבתי לפני שתמצאו את ספרי הפעוטות הטובים ביותר למאכלים

הצעצועים והפעילויות האהובים על הפעוט שלכם. כמה מהספרים האהובים עלי אוכל לילדים עוסק בסוגי האוכל השונים, כגון: פירות, ירקות, פירות וירקות. ספר הילדים האהוב עלי על אוכל כלול, זהו אוסף של ספרים אהובים שאני נהנה עם הפעוט שלי שיכול להכין מתנות נהדרות ולעזור בבניית ספרייה ביתית.

לילדים גדולים יותר, עיין גם ברשימת ספרי הפעוטות הטובים ביותר לספרי ילדים על צעצועים, צעצועים ופעילויות. תוכלו לקרוא עוד על סוגי הצעצועים השונים עבור המאכלים האהובים על הפעוט בספרי אוספי הפעוטות שלי.

עיינו ברשימת ספרי הפעוטות הטובים ביותר לספרי ילדים על צעצועים, צעצועים ופעילויות באוסף שלי. בספרי הפעוטות ישנם מספר ספרים המובטחים לילדים בין הגילאים 3 עד 3.

רשימה אולטימטיבית זו של ספרי פעוטות תעביר אתכם לגיל הרך עם אוצר מילים מוגבר ו אהבה לספרים. רק תחשוב שיש כמה ספרי תינוקות קלאסיים שאני לא ממליץ עליהם ברשימה הזו, מכיוון שהם מומלצים לספרי ילדים גדולים יותר ולא לפעוטות.

בהחלט יש כמה מספרי הפעוטות הטובים ביותר שאתה יכול למצוא

אבל יש כל כך הרבה אפשרויות נהדרות. הרשימה הזו כוללת 65 כותרים שלדעתי הם ספרים טובים לפעוטות, ואני יודע שילדים אוהבים אותם בכל הגילאים. הרשימה הסופית כוללת כמה ספרים טובים שאפשר למכור, כמו גם כמו כמה ספרי פעוטות קלאסיים ש אתה יכול להוסיף לאוסף שלך. אין רשימה של ספרים כאלה, אז אנא שלחו לי ספר אחד והודיעו לכם מה אתם אוהבים!

אולי כבר הוספת מספר ספרי פעוטות לפני השינה לספרייה שלך, אך פעוטות זקוקים לספרים יותר מתמיד, והם זקוקים להם כעת.

אז הקמנו רשימה של ספרי הפעוטות הטובים ביותר לפני השינה לפעוטות ולמבוגרים צעירים שיעזרו לך. מועדון הספר הקטן מסייע לילדים לפתח את חדוות הקריאה והלמידה, והוא חופשי ופתוח לכולם.

מנויים מעבירים לך גיל 1 – פעילות מתאימה או ספר שיעזור לילדך לפתח ביטחון, ותיבות ספרים חודשיות שולחות כיף למידה ביד לכולם.

כל תיבה מכילה ספר שהפעוט שלך אובססיבי אליו לחלוטין

ואתה בוחר את ספר החודש. ספר זה עוקב אחר תומאס הרכבת, שהוא דמות נהדרת להציג בפני ילדך, תוך שהוא משלב רמת קריאה נמוכה מאוד עם שני דברים שפעוטות אוהבים. אני מציג את הספר הזה לילדים בני שנתיים, אבל הוא נהדר גם לפעוטות.

זוהי פעילות נהדרת לפעוטות

אך גם למי שלא יכול להרשות לעצמו לקנות ספרים חדשים. ככל שילדכם יגדל, גם הספרייה הקיימת שלכם בת 5-6 ספרים תגדל. ("Bugs the Baby" לילד בן 30 חודשים – ו- Bug – a – Bug "עד 13 שנים), שפותחו במיוחד עבור אחים. אלה ספרים שמביאים את ילדכם הקטן לחיים עם כניסתם לגיל הרך. הנה שניים שחלים על פעוטות: "ספר החודש" ותיבת "ספר ילדים".