לעתים קרובות האורחים מבקשים ממני להמליץ על ספרים שהם יכולים לקרוא בחופשה שלהם כדי להרגיש טוב. אז מדוע בדרך כלל לא היית שוקל לקנות גרסאות אלקטרוניות של אנציקלופדיות מיוחדות כדי לדחוף את תלמידיך למשאבים אמינים יותר מוויקיפדיה? נדיר בספריה – ספרות מומחים משומשת כזו אינה קלה לשימוש בתקציב מוגבל.

אנציקלופדיה כללית יותר

היא האנציקלופדיה העולמית של אנשים ומקומות, ואילו האנציקלופדיה האמריקאית, האנציקלופדיה לפשע ואסטרונומיה, תהיה דוגמה ספציפית יותר. אנציקלופדיה מיוחדת יקרה היא מקור טוב לחיפוש באינטרנט כללי ומספקת סקירה כללית של הנושאים.

ההפניות הנותרות צריכות להיות במבנה בסיסי ולהכיל תיאור קצר של כל נושא וכן סיכום קצר של עיקריו.

המו"לים מציינים את שם המשפחה ואת ראשי התיבות הראשונים של הכותב

ואחריהם שנת הפרסום וכותרת הספר. המבנה הבסיסי של הפניות לספרים צריך לרשום את הכותרת, מספר העמוד ומספר הפרקים של כל פרק. מאמרים מאת מחברים בודדים המופיעים ביצירות כאלה צריכים להיות רשומים באותו סדר כמו שמם הפרטי ושם המשפחה של מחבריהם. כל הספרים המתורגמים לשפה אחרת צריכים לכלול שם פרטי, שם פרטי או שם מחבר לפי תאריך הפרסום ו / או כותרת הפרק, וכן סיכום קצר של הנקודות החשובות ביותר.

אז אתה צריך לדעת כיצד להשתמש בפורמט APA

שהוא הסגנון הרשמי של איגוד הפסיכולוגים האמריקאי ומשמש ארגונים רבים אחרים כגון האגודה למדעי הפסיכולוגיה והחברה לאישיות ופסיכולוגיה חברתית. ניתן להשתמש בפורמט בסיסי זה לכל הפניה לספר שיש לו מחבר יחיד או יותר מחברים. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך להשתמש באחד מהפורמטים הבאים אם הספר נערך, יש לו מחבר, מתורגם או זקוק לעיצוב מיוחד. אם אתה מאחזר ספר ממסד נתונים מקוון, עקוב אחר הפורמט הבסיסי של APa והוסף את כתובת האתר המלאה.

אם קיים קוד זיהוי אובייקט דיגיטלי (DOI), אנא הכנס אותו לכתובת האתר המלאה אם הוא אינו זמין בפורמטים אחרים כגון APA או PDF.

בנוסף לערכי רשימת הפניות

עליך לכלול הפניות טקסט בגוף העבודה העיקרי שלך. יש להציג את הטקסט של הפניה בעמוד נפרד הנקרא "הפניות" ולרשום אותו באופן אלפביתי בסוף המסמך כ"רשימת הפניות ". זכור לרשום את כל המסמכים הללו ברשימת הייחוס שלך ולהציג אותם באותו עמוד כמו ההפניות.

זה נותן לך את כל המידע החשוב שאתה צריך כדי ליצור הפניה מלאה ורשימה של כל הפניות ברשימת הפניות שלך.

הספרים המפורטים כאן מציעים גם רשימת קריאה

כך שתוכל להתחיל במחקר נוסף. הרשימה שלהלן מכילה עבודות עיון המתמקדות בתחומים פילוסופיים כלליים, כך שתוכל למצוא מאמרים כלליים על תיאוריה, בעוד שמאמרים ספציפיים יותר נמצאים באנציקלופדיות מדעיות. זה הופך אותו לאידיאלי עבור מי שיש להם מושג מועט בנושא, וקל לפנות אליו לקבלת עזרה נוספת.

יש עדיין הרבה ספרים שקתולים נאמנים רוצים לקבל השנה

ואני יכול להמשיך ככה, אבל הנה חמשת ספרי העיון הטובים ביותר שהייתי ממליץ לך לקבל אם אתה לא יכול לשכוח אותם הכל בבת אחת. אני מקווה שעכשיו אתה יודע שיש יותר ספרים שאתה יכול להתייחס אליהם ממה שחשבת קודם. חומרי עזר אלה יתרמו רבות להכנתך למחשבה הקתולית.

כמעט בוודאות תיתקל בעולם שמעולם לא שמעת עליו, ואתה רוצה לרוץ איתו. בספר זה, המפרט דליים, תמצאו ערימה הולכת וגדלה של ספרים הראויים לאתגר שלכם – אתגר ראוי.

מי שקולט את האטלסים החריגים ביותר האלה ימצא מפה צבאית סודית של יפן

שנלכדה על ידי כוחות ארה"ב במהלך מלחמת העולם השנייה. המפה היפה והמפורטת הזו מזכירה את הטופוגרפיות הפנטזיות שנמצאו בספריהם של רוברט א. הווארד, ג'ורג 'ר.ר מרטין וסופרי פנטזיה אחרים. בין אם תבחרו בנושא מחקר ובין אם תרצו לדפדף בספרות הנוכחית, כתבי העת המודפסים והמקוונים המפורטים להלן הם נקודת התחלה טובה. הערה: לבדיקת הגישה האלקטרונית לעיתונים אחרים, היכנס לרשימת היומנים וחפש את כותרת היומן הרצויה.

האופי הקלאסי מראה כי יצירות תיאולוגיות אחרות משתמשות במערכת המספור של דנזינגר לצורך הצעות מחיר משלהן

עכשיו אתה יודע כיצד להפנות לספר מודפס, בוא ניצור ספר אלקטרוני לעיון. פורמט הטקסט וההפניה לספרים אלקטרוניים זהה לספרים מודפסים, למעט הכותרת ומספר העמודים בספר עצמו.