בדיוק כשקרן הספרים הלאומית מכריזה על הזוכים בפרס הספר הלאומי לשנת 2020, אמזון פרסמה את רשימת הספרים האהובים עליה השנה, שנבחרה על ידי עורכיה. עשרות מחברים חולקים איתך את הקריאה האהובה עליהם השנה ועשרות נוספים בתגובות למטה.

The Deacon ו- King Kong (James McBride) נמצאים בעשרת הספרים המובילים של 2020, מכיוון ששניהם מיוצגים היטב בז'אנרים שלהם. שני הספרים נמצאים גם ברשימת אמזון של עשרת ספרי הספרי עיון הראשונים של 2018 ו- 2019, בהתאמה.

אני מקווה שנהניתם לקרוא רשימה מלאה יותר זו של 24 ספרי בדיה שיכולים לשנות את חייכם

אותם תוכלו לראות בסוף מאמר זה לקבלת רשימה מלאה יותר והמלצות. בדוק את המלצות הספרים האחרות שלנו, כגון המדריך שלנו לספרי העיון הטובים ביותר לשנת 2018, כדי לשוחח על הספרים שאתה קורא ומה מעכב אותך.

היה הספר השני שקראת מחברת זו והצטרף אליה בפייסבוק ובטוויטר כדי לוודא שאהוביך יודע שהיא בדרך להשוויץ בדף המועדף עליך – הטרנר.

זהו אחד הספרים הגדולים ביותר שנכתבו אי פעם

ולעתים קרובות אני רואה בזה ברשימות המלצות את הספר המושלם לקריאה. זה לא רק ספר מצוין על המוח, הוא גם ספר נהדר על ההיסטוריה של מדע בדיוני ופנטזיה. ספר זה הוא מבוא מושלם לעולם המדע הבדיוני, הפנטזיה והאימה, אך ישנם ספרים גדולים רבים אחרים העוסקים בז'אנרים אחרים של בדיה.

הרומן החדש הזה הוא קלאסיקה של בדיה – מאת – לחי, אבל כאן אנו מסתכלים על ג'יין אוסטין מנקודת מבטה של אישה צעירה בשנותיה הראשונות באנגליה.

אם אתה מקדיש את רוב זמנך לקרוא עם ילדיך בימינו, הנה ספר שמעצב המידע ג'ורג'יה לופי מכנה "הספר הטוב ביותר לפני השינה שקראת." זהו ספר פרקי היכרות פשוט, אך הוא גם מבוא נהדר לעולם המדע הבדיוני והפנטזיה.

כל היבט בספר זה נעוץ בספרות תיאורטית, והוא קריאה מרתקת להפליא. קראתי את הרומן האוטוביוגרפי הזה כל הזמן, אבל זה לא הופך אותו למרתק פחות.

אני ממליץ לכל מי שמנסה לקרוא את זה לעקוב אחר הטריקים לקרוא ספר ברמה זו

כלומר לקלקל את הסוף, לקרוא את המבוא וללמוד ביקורות ויקיפדיה ואמזון. אל תשכח להירשם למייל של רשימת הקריאה שלי, שממליץ על חיים חדשים – ספר חדש בכל חודש. ואל תשכח להצטרף כשאני מעיין בספרי ההמלצות החודשיים של החיים ומצטרף ליותר מ 85,000 מנויים אחרים!

אם עדיין לא קראת את הספר הזה

עליך לעשות זאת במהירות, כי אני בהחלט ממליץ לך לקרוא את הספר הזה. ספר זה מיועד לילדים ולהורים שאוהבים להפחיד את עצמם, וזה יהיה מבוא נהדר לסיפור על גיבור לא סביר שהילד שלך כבר קיבל. חרא קדוש, זה בסדר, אבל אם עדיין לא קראת את זה ובהחלט ממליץ עליו, אתה בהחלט צריך לעשות זאת.

אני מנסה לקרוא שני ספרים בשבוע

ולעתים קרובות אנשים מגיעים אלי עם המלצות טובות לספרים. אני תמיד תוקף את הספר הזה כשמישהו שואל אותי אם כדאי לי להשיג ספר לקרוא. אז תפסו אותו והמליצו עליו! אחד הספרים הטובים ביותר לפני השינה שתקרא אי פעם הוא הכרך המומלץ 1 של סדרה זו.

אז החלטתי להרכיב רשימה של 50 ספרים מומלצים שקראתי ושאותם אני באמת אוהב ומאמין שיעשה זאת. אני ממליץ על ספר זה אם מישהו שואל אותי על ספרה של סופי קינסלה, משום שהוא מגיע אלי באופן מפתיע באופן קבוע.

הייתי מחשיב את הספר הזה לקריאה הכרחית לכל מי שנכנס לקטגוריה האנושית

והוא עדיין מדהים לחלוטין. אני לא קורא בדיה בשביל הכיף, אני מנסה לקרוא רומנים שמביעים אמיתות קשות – אמיתות זכות – אבל זה אחד מאותם ספרים. אם זו חוויה שקרובה לחלומות שלך או אולי לזיכרון שלך, אז אני לא יכול להגיד לך איך זה היה.

החשוב מכל

ספר זה ממחיש את ההשפעה התרבותית והפסיכולוגית שיכולה להיות ליצירה בדיונית. האידיוט הוא ספר שמרחיב את הבנתי כיצד יכול להיראות רומן, ואת אטווד כדאי לקרוא. כשקראתי אותו נהנתי מתובנותיו החדות של ברוקס, המצביעות על כך שעולמו הפרוטו-מודרני של בלזק אינו שונה כל כך משלנו.

אין מקום טוב יותר להתחיל מאשר עם ספר של סבי וסבתי הזקנים שהראה לי את ההבדל בין העולם המודרני לבין עולמם של הוריי ושל דור סבי וסבתי. לכן זה קלאסי מתמשך ואחד של הספרים שאני כל כך מצפה לקרוא לשנת 2021.