זוהי הקריאה המושלמת עבורכם, עם למעלה מ -20 ספרים, חצי י"א וחצי ביניים, מלאים במסרים חזקים וסיפורים ודמויות מרתקים. לכל סיפור יש קסם שחי במציאות שלו, והנה הזדמנות לקרוא כמה מהספרים הטובים ביותר למבוגרים צעירים בז'אנר הצדק החברתי.

למרות שספרים אלה בהחלט מתאימים למחנכי חוץ וסביבה, הם נוטים לבחון את החשיבות של חיבור בני נוער לטבע בצורה קצת יותר רחבה. זה כולל כל דבר, החל מההיסטוריה של פנאי בחוץ ועד נהיגה, ועד קצת היסטוריה ומדע.

חלק מהספרים האלה יכולים גם להיות דרך מהנה להעביר את הזמן, ואחרים יכולים ללמד אותך על העולם סביבך.

בני נוער שרוצים קריאה מהירה

מרגשת וקלה למעקב ייהנו מקריאת סדרה פופולרית. אם אתה רוצה ספרים נוספים כמו משחקי רעב וסטייה, גל 5 הוא הבחירה הבאה טובה. אני מקווה שילדכם אוהב את אוסף הרומנים המובילים של העשרה ומוצא את הספרים האלה לקריאה. קבל ספרים המועברים לדלת הכניסה שלך, טען אותם על קינדל שלך, ותן להם להילחם בשעמום עם הספרים הגדולים האלה.

אז בטח תאהב את העובדה שלראשונה בחייך אתה צריך לוותר על השנאה שלך, גם אם זה רק למספר דקות.

אני מתכוון להוסיף בקרוב קטע על ביקורות ספרים לבלוג זה ולמסור לך רשימה של עשרת הספרים האהובים עליי לבני נוער ומבוגרים צעירים

אך להיום אני אזכיר רק את אחד עשר הראשונים. אני חושב שעובדי נוער צריכים שיהיו להם ספרים על המדפים שהם צריכים לקרוא. בחרתי בספרים האלה מכיוון שבני נוער בגילאי 12 עד 18 לא אוהבים לקרוא משום מה. בקצה התחתון של ספקטרום הגילאים, סיפורת זו נקראת סיפורת מעמד הביניים והיא מיועדת לקוראים בגילאי 8 עד 12.

הסיווג המודרני של סיפורת למבוגרים צעירים נוצר בשנות החמישים והשישים עם ההקדמה הנחיות הבדיון של איגוד הספרייה האמריקני.

אחד הרומנים הטובים ביותר לבני נוער

הוא זה, שבולט מתוך ספרים רבים על חברות ואובדן על ידי כך שילדים מנסים להישאר חזקים למרות הטרגדיה. למרות שבני נוער מתוארים באופן מסורתי כ"יצירתי ", ספר זה עוזר להם להבין ששום דבר טוב לא יכול לקרות אלא אם כן אתה שולט באויבים הקשים ביותר שיש. ספר זה באמת יכול לעזור לנער שלך להפוך לאדם שהוא, ומכיוון שהוא מכוון בכוונה הומור ידידותי לבני נוער, אני מוצא אותו אחד מאותם ספרים לשיפור עצמי שהם באמת רוצים לקרוא.

ספר זה מלא בחוויות רגשיות של שני בני נוער צעירים וגורם לך לחייך

לצחוק ולבכות כשאתה קורא אותו. אחד הספרים הטובים שקראתי, שלוקח אותך רגשית למקום אחר כשאתה קורא אותו, ייזכר לנצח. זהו אחד מאותם סיפורים מלאי חיים, דרמטיים וצבעוניים אשר יתגלו כחווית קריאה נהדרת עבור המתבגר שלך.

אם כולנו נוותר על הספרים שקראנו בלי להילחם, נתחרט על כך ונתבייש בתרבות החלולה שלנו.

צעירים הם שיתחילו את המהפכה

ואנחנו יכולים להתחיל במהפכה זו על ידי קריאת ספרי ישוע, התנ"ך או אפילו כמה ספרים באינטרנט. רשימה זו מכילה ספר לכולם, בין אם המתבגר שלך הוא קורא קל או קורא רעב. בין אם הם אוהבים ספרים ובין אם לא, קחו כוס קפה וקערת פופקורן והלכו לספריה. ספרים קלים לקריאה אלה מסבירים מדוע הכנסייה רחבת התנ"ך כה חשובה למשרד הנוער.

ספר זה מציע טיפים ופעילויות מעשיים למבוגרים שיעזרו לילדים לבנות את הקשר שלהם עם הטבע. הכותרת מרמזת שספר זה מיועד אך ורק להורים, אך לכל המבוגרים שמטרתם לעזור לילדים לפתח את היחסים שלהם עם הטבע.

"משחקי הרעב" משכנע מתחילתו ועד סופו, והשפיע על סיפורת דיסטופית לבני נוער יותר מכל ספר אחר. אם המתבגר שלך אוהב "משחקי רעב", הוא או היא בוודאי יאהבו את "רץ המבוך" של ג'יימס דשנר.

אלה כוללים את "משחקי הרעב" ו "רץ המבוך", כמו גם ספרים דיסטופיים רבים אחרים לצעירים. אלה כוללים את "משחקי הרעב" ורבים אחרים, כמו "תרכובות מסוכנות", "תפוז שעון" וכו 'ועוד.

זיווגים מומלצים כוללים את "משחקי הרעב" ו- "רץ המבוך", כמו גם ספרי נוער דיסטופיים רבים אחרים כגון "משחקי רעב", "תפוז שעון" וכו '.

זו בחירה טובה אם אתם מחפשים רומן נוער דיסטופי לקהל צעיר יותר. הנסיך הקטן מיועד לבני נוער ובני נוער צעירים, אך הוא זוכה להערכה גם בקרב צופים מבוגרים, והוא נהדר עבור אנשים צעירים.

אנדרס

הוא אחד הרומנים הדיסטופיים הטובים ביותר למבוגרים צעירים, שיאהבו את זה. אחרי שהרכבתי רשימה של ספרים דיסטופיים למבוגרים, חשבתי שיהיה כיף להסתכל על ספר דיסטופי טוב לבני נוער. אם אתה רוצה לגלות את אחד הרומנים הדיסטופיים הטובים ביותר של YA, הנה כמה כותרים שאני אוהב ונהנה לקרוא.