היום אני משתף אתכם בכמה מהספרים האהובים עלי למבוגרים שעובדים עבור הקוראים, בין אם הם צעירים או מבוגרים. שלא כמו הגרסאות הצעירות יותר למבוגרים, ספרי המבוגרים הדיסטופיים אינם חוששים להראות סיומות אפלים לאנושות. The Never – Let – It – הכל מוזכר כאן מכיוון שהוא אחד הספרים הפופולריים ביותר בכל הזמנים בקרב צעירים.

אם אתה מכיר את ז'אנר הפנטזיה

תמצא פינוק אמיתי, כי הוא חוזר. תור הזהב של ספרות הפנטזיה הסתיים, וכמעט כל הטקסטים שנכתבו בדרך זו נכתבו למבוגרים. ספרי פנטזיה מודרניים קיבלו תפנית מעניינת וסביבונית והיצירות כבר אינן מיועדות לילדים בלבד. הנה לפניכם עשרה מספרי הילדים הטובים ביותר למבוגרים שחוגגים את היתרונות הגדולים של ספרות ילדים, וייתכן שתיהנו מהם עוד יותר לאחר שתבגרו. 14 כותרים אלה מייצגים ספרים שמתאימים גם למבוגרים – אך כדאי לקרוא את כולם עכשיו. זוג זה של 11 ספרים תואם את חביבי הילדות, "הספרים הטובים ביותר לפני השינה שקראתם אי פעם" ו"ספרי הילדים הטובים ביותר ". זהו הכרך המומלץ 1 של סדרת ספרים חדשה על עולם המדע הבדיוני והפנטזיה שכדאי לכם לקרוא עכשיו!

אני אוהב ספרים על Horde Kings, אני אוהב ספרים שבהם בני אדם וחייזרים מתקשרים, ואני אוהב לקרוא על ערפדים (אבל לא על דמדומים). זה ספר שהצלחתי לקרוא כל חיי – נהנתי מהספר הזה ואהבתי לקרוא אותו.

זה יכול לעבוד עבור הורים שרוצים להקריא ספר לילדיהם בחטיבת הביניים או להנאתם

או למי שמחפש ספרים שכל משפחתם יכולה להקשיב להם ביחד. זה עובד טוב גם למבוגרים – כי זה ספר נהדר, ואפשר להפוך אותו לספר ילדים להנאתך או אפילו לילדים שלך לקרוא בקול רם. לא משנה מה אתה רוצה לקרוא, נשמח לעזור לך למצוא את הספר הבא הטוב ביותר עבורך, אז הירשם לניוזלטר BookDeals שלנו וקבל את המבצעים הטובים ביותר על ספרים שאתה באמת רוצה לקרוא. בדוק את המלצות הספרים המותאמות אישית שלנו, הכוללות יותר ממה שאתה צריך לקחת, או עיין ברשימה של כל הספרים שאנחנו # Ve התאימה להמלצות שלנו לפשוט.

אם אתם מחפשים משהו חדש

עיינו ברשימה שלנו אחר המלצות וגלו קריאה מדהימה – זו נקודת התחלה נהדרת עבור כל חובב ספרים, בין אם אתם בוחרים ברומן גרפי פיזי ובין אם אתם הולכים לדיגיטל. אל תשכח לבקר באוסף ההולך וגדל של ספרים אלקטרוניים וספרי eAudio עבור הטלפון החכם, הקינדל או הקורא האלקטרוני שלך. עיין במאמר ספר המהומות הזה כדי למצוא רשימה של ספרי קבוצת הרצח בדבלין שעליך לקרוא, ולאחר מכן עיין ברשימת ההמלצות שהגשנו.

ג'סיקה טאונסנד יצרה צוות דמויות נהדר

ושום דבר בגל החמישי חסר בגרות ונוכחות. קאסי אולי נער, אבל הרומן הזה בולט כאחד הספרים הטובים ביותר לילדים מתחת לגיל 15. הפרוזה הטובה ביותר היא בספר עם גיבור בן 15, אז אם הוא לא מותאם לקבוצת הגיל הנכונה, אתה להחמיץ ספר נפלא לקריאה. זה יהיה ספר מצוין לקרוא לילדים מגיל שמונה ומעלה ולמבוגרים צעירים.

בהתחשב בכך שהדמויות הראשיות בספרים למבוגרים צעירים הם כולם צעירים

אין סיבה אמיתית לכתוב נפילות ממלכות. אולי ככה משווק את הספר, או אולי זה פשוט בגלל שהם מבחינה טכנית בני נוער בכל מקרה, אבל פשוט אין שום תירוץ לכך שהם יהיו צעירים יותר.

אפילו ספרי ילדים הם הרבה פחות מורכבים מהארי פוטר ויכולים להיות יקרים באמת

מרבית הספרים הללו מיועדים ללמידת ילדים, אך ספרים שאינם ספציפיים לגיל חשובים גם למבוגרים. ספרות למבוגרים צעירים וילדים מעולה לעזור לאנשים להבין מה עובר עליהם, או אפילו להציע בריחה קצרה.

עם זאת

אני חושב שאם תקרא את הספרים הנ"ל, תבין עד כמה ספרי פנטזיה מדהימים עבור מבוגרים, ועכשיו זה זמן טוב לקרוא אותם. מספרי תמונות שעושים סחרחורת, נותנים לך חינוך או מלמדים אותך להפוך לאנשים טובים יותר, הנה 35 ספרי תמונות מדהימים למבוגרים שיחממו לך את הלב. ספר זה מלא במתנות וספרים מלאי תקווה של דיסני, אך הוא גם מלא בסיפורים נהדרים ודמויות נהדרות.

אם אתה רוצה חקר בוגר יותר עם תת-טקסטים עמוקים יותר

ספרי החומרים האפלים של פיליפ פולמן הם בחירה טובה. כמבוגר, אולי הספר הראשון בסדרה עשוי להיות מעט פשטני, אך מבחינת העיצוב אני חושב שזה מבוא נהדר לעולם הפנטזיה והקדמה מצוינת למבוגרים.