כשאנחנו חושבים על קריירה בכתיבה, רובנו חושבים על סופרים ועיתונאים, אם כי כיום קופירייטרים עשויים להיות רק במקום השלישי. זה יכול להיות קשה לכתוב עבור כמה מהמגזינים הטובים – הידועים ביותר, אבל בדרך כלל יש להם הרבה אנשים שהם עובדים איתם, ולעתים קרובות אפילו אנשי צוות שכותבים הכי הרבה מאמרים.

זה בעיקר תפקידו של סוכן ספרות, ויש להם רשימה של 30 מפרסמים שמקבלים הגשות באמצעותם. הירשם לרשימת הדוא"ל של ספרי הילדים באמצעות הקופץ שבדף זה או שלח אותו לרשימת סוכני ספרי הילדים.

העצה שלי תהיה להשקיע את כל האנרגיה שלך ביצירת ספר הילדים הטוב ביותר שאתה יכול ליצור

אם יש לך ספר נהדר, הסוכן שלך, המו"ל והמו"ל יעבוד איתך ולא ירצה לגנוב ממך. ואם אתה רוצה צוות מקצועי שיעזור לך, עבור בדרך המסורתית עם מו"ל כמו הוצאת TCK, שיוכל להפיק את הרומן שלך בשמך.

בסופו של דבר

עליך לברר לאיזו קבוצת גיל אתה כותב ואז לכתוב בתוך מילה זו. סיפורים קצרים הם לרוב מהירים יותר לכתוב מאשר רומנים ארוכים, שלא לדבר על כך שספרים קצרים זולים יותר להמחשה. איורים יקרים, אך ספרים קצרים זולים להמחשה, כך שיש לך סיכוי טוב יותר. אם אתה מחכה להגשתך הנוכחית, הגש יותר סיפורים והפיק מהם יותר ממה שאתה שולח. מו"ל או סוכן יאהב את ספר הילדים שלך אם הוא מספיק טוב עבורם

מגוון האפשרויות כאן

הוא עצום באמת: אתה יכול לכתוב ספר עדכני המסביר לילדים אקטואלים והיסטוריה. שלב את הכישורים של כותב קורות חיים עם בעל מלגה או כתוב תוכנית עסקית. ישנן דרכים רבות ושונות להפוך לסופר ספרי ילדים, מעצמאיים ועד למשרה מלאה למאייר.

אתה יכול גם לבחור מו"ל מסורתי או בעצמך לספרי בדיה – לפרסם את ספרי העיון שלך. אז פרסום מסורתי ולא פרסום עצמי הוא עדיין האופציה הפופולארית ביותר עבור כותבי ספרי ילדים.

מחברים מצליחים רבים החלו ללבוש קשרים – במשחקי וידיאו ובתקשורת אחרת – בעוד שאחרים עדיין כותבים אותם לאחר שכתבו רומן. להלן מדריך לסופרים יצירתיים שרוצים להרוויח כסף בעצמם ולשלם עבור סיפורים קצרים בז'אנרים שונים.

אתה יכול גם לכתוב סדרת סיפורים קצרים המתרחשים בתרחיש או הרפתקה מסוימים

כגון רומן פנטזיה או רומן מדע בדיוני. בדיוק כמו כותבי סיפורת, כתיבת ספרים מרובים בתחום או סדרה אחת היא דרך נהדרת לבנות הכנסה במשרה מלאה עבור עצמך ועבור ילדיך. אם תצליחו לחצוב נישה ולכתוב מספר ספרים בתחום זה, תוכלו לבנות קריירה פורחת בתחום ההוצאה לאור של ספרי עיון. כתיבת RPG יכולה להיות מוצלחת כמו עניבה – כל עוד אתה עובד עם מחברים רבים אחרים שעובדים גם באותו ז'אנר (למשל רומנים גרפיים, פנטזיה, אימה וכו '). במילים פשוטות, דיסגרפיות יכולות להקשות על תהליך הכתיבה, מכיוון שילדים הסובלים מדיסוגרפיה זו לעיתים קרובות מתקשים להביע רעיונות באופן מילולי. שנית, יתכן גם שילדי כיתה א 'אינם מיומנים במיוחד בהבחנה בין קריאה וכתיבה ולכן הם מקבלים מעט תמיכה של מבוגרים. זה חשוב כשחושבים על התפתחות הכתיבה של הילד, מכיוון שבכיתה ג 'עמדות הכתיבה והקריאה נראות כמבנים נפרדים וייחודיים.

אני חושב שיש שלוש דרכים שילדים כותבים יכולים לגשת לעבודה שלהם, אחת מהן בדרך כלל דרך רעה והשנייה דרך טובה.

זה יכול לנוע בין היעדר מיומנויות קריאה וכתיבה לתוכנית קריאה וכתיבה שילדים לא מעניינים

משעממים או קלים מדי. כתוצאה מכך, ילדי בית הספר היסודי יכולים לפתח גישה ייחודית וניתנת להפרדה לכתיבה ולקריאה כאשר הם משתתפים בשיחות על כתיבה או קריאה יחד עם אחרים.

בעזרת מעט עזרה והדרכה

תוכלו להיות בטוחים שמגיע לכם תשומת לב של אלפי ילדים. אם אתה יכול לכתוב סיפור ילדים בלי מוסר, לא תכתוב אותו בכלל, ואם אתה צריך לעשות את זה טוב, אז עדיף. אין קנון שקובע שרק ילדים שנהנים מסיפורי ילדים רעים בהם. אם משהו בספר ילדים נהדר כשלעצמו, אל תחזור עליו, אבל אם לא, זרק אותו ושב לאחור.

לואיס מסכם ברגש יפה ודחוף, נכון גם לגבי כתיבת ילדים כמו למילה הכתובה: "אנו כותבים לילדים. הטקסטים שלו על עולמות אחרים, מאמרים וסיפורים הם פנטסטיים לחלוטין, החל מהשאלה מדוע כותב צריך לקרוא ביקורת על עבודתו על כתיבתו.

ג'סיקה מקינטייר

כותבת משותפת, חוקרת כיצד שלשול בילדים יכול להשפיע על התפתחות נוירולוגית אצל ילדים מתחת לגיל שנתיים. מתבצעות שש רגליים של הפרדה המורכב אך ורק מילדים, רועים ומספק הגנה מפני נגיף העטרה, אך הוא גם מבוא מצוין לספרות ילדים.