משכנתא מסחרית

משכנתאות מסחריות 101 ידריכו אתכם שלב אחר שלב בתהליך הגשת הבקשה להלוואת נכס מסחרי והרכבת בקשת הלוואות מקצועית. בדוק את הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי להגיש בקשה למשכנתא מסחרית אצל המלווה המקומי שלך. הלוואות נדל"ן מסחרי, המכונות גם משכנתאות עסקיות, הן הלוואות למקרקעין המשמשות למטרות מסחריות. הלוואות משכנתא מסחריות בודדות בדרך כלל מגובות בנדל"ן מסחרי כגון בניין מסחרי, משרדים או משרדים, כמו גם נדל"ן מסחרי אחר.

בניגוד למשכנתאות ביתיות, הלוואות מסחריות דורשות מקדמה גדולה יותר מתשלום המשכנתא. תלוי במלווה המסחרי שלך, ניתן להאריך משכנתא מסחרית גדולה יותר עד 40 שנה.

באופן כללי, למשכנתאות מסחריות אין תקופות ארוכות כמו לרוב ההלוואות למגורים, שהן בדרך כלל 30 שנה. עם זאת, ישנם כמה משכנתאות מסחריות לטווח קצר המוצעות לטווח קצר והן תלויות בצרכים העסקיים האישיים שלך.

אחת מהן היא משכנתא לפדיון בה ניתן לרכוש, לבנות או לשפץ נכס מסחרי. הלוואות משכנתא מסחריות דומות למשכנתאות מסורתיות; אתה מאבטח קרקעות או נדל"ן על ידי הלוואת כסף לרכישת נכס למגורים.

הלוואות נדל"ן מסחריות, לעומת זאת, מלוות סכום כסף לבעלי עסקים להשקעה בעסק שלהם. לעתים קרובות החברה שלוקחת משכנתא מסחרית ואז משכירה את הנכס המסחרי לדיירים ומרוויחה.

עליך להיות מודע לכך לפני שתגיש בקשה להלוואה לתמיכה בעסק הצומח שלך

כדי להשיג הלוואת נדל"ן מסחרי, עליך להחליט איזה סוג של הלוואה מסחרית נדרש בהתאם לנכס ולעסק שלך, ואז להגביל את אפשרויות המלווה שלך. לדוגמה, כדי לזכות בהלוואות מסחריות, יש להשתמש בנכס שלך לדיור מסחרי, מסחרי או רב משפחתי.

מרבית הלוואות הנדל"ן המסחרי מחייבות שהנכס נמצא בבעלות מאוכלסת

מה שאומר שהעסק שלך חייב להיות תושב פיזית לפחות ב -51% מהבניין. כדי לזכות בהלוואת נכס מסחרי, עסק קטן חייב לאכלס יותר משליש מכלל שטחו בבית חד-משפחתי, או לפחות הרוב, אם לא כולו.

אם העסק שלך הוא ללא חובות ומגיש בקשה להלוואת נדל"ן מסחרית בסך 125,000 $ לפחות, המלווה ירצה לבדוק לפני שהוא מבקש שיש לך NOI של "125,000 $ לפחות."

אם צרכי המימון שלך הם מיידיים

משכנתא מסחרית היא אפשרות טובה, אך זכור כי הלוואה מסוג זה עשויה להימשך חודשים. נניח שהלוואת הנדל"ן המסחרי שלך הייתה שווה 2.5 מיליון דולר והספקת לממן את רכישת הנדל"ן המסחרי שלך. מסגרת הזמן למימון רכישת נכס מסחרי תלויה בהלוואה שתבחר ובגודל העסק שלך.

מאחר והלוואות משכנתא מסחריות הן סכומי עתק

יכול לעבור שלושה עד ארבעה חודשים עד שבנק או מלווה מעבדים את ההלוואה. לכן עדיף ליידע את המלווים הפוטנציאליים ישירות על פרטי ההלוואה, אך לעתים קרובות זה משתנה בהתאם למלווה. מתווך משכנתאות מסחרי מקצועי ינהל מערכת יחסים איתנה עם מגוון רחב של מלווים ומיד יקשר אתכם עם המלווה הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלכם. בנוסף, למתווך משכנתאות מסחרי טוב יש צוות מקצועי שיבחן את ההלוואה שלכם עד להשלמתה.

אם אתה סטארט-אפ שזקוק למשכנתא מסחרית

רוצה לפתח נכס מסחרי או בוחן דרכים למחזר את המשכנתא המסחרית שלך, אנא פנה אלינו ובקש בקשה להחזר כאן. בין אם זה עסק קטן ובין אם עסק גדול עם תוכנית עסקית ארוכת טווח, אתה רוצה להיות המקור להלוואת המשכנתא המסחרית שלך.

חברות ובעלים יכולים להשתמש במשכנתאות מסחריות לרכישת נכס מסחרי לעסק שלהם

כחלק מחברת הרכישה שלהם או לשחרור הון עצמי בבניין שכבר מאוכלס. מפתחים, נאמנויות וחברות יכולים להגיש בקשה למשכנתא מסחרית כדי להבטיח מימון נכס מסחרי. באמצעות המערכת הלאומית שלנו של בנקאים ומתווכים למשכנתאות, אנו נמצאים בחזית הפיתוח של תיק מגוונות היטב של הלוואות משכנתא מסחריות שתוכננו ונבנו לענף הנדל"ן המסחרי. בנוסף לסוג זה של הלוואות מסחריות, הבנק שלנו מעניק הלוואות נדל"ן בבעלות גם לבעלים הכובשים או עוסקים בפרויקטים של נדל"ן מסחרי כגון מלונות, מסעדות, מלונות וחנויות קמעונאיות.

תלוי בסוג הנכס הממומן והמלווה המשתמש בו

המונח והריבית על ההלוואה יכולים להשתנות במידה רבה. אם אתם מחפשים מלווה משכנתא מסחרי שיקבע את השיעור שלכם, כך תוכלו לזכות בתעריפים הטובים ביותר שלנו למשכנתאות מסחריות. לקבלת רעיון טוב יותר, עיין במשכנתאות מסחריות 101 ולמה הוא מייצג, המציע מידע על המשכנתאות הטובות ביותר בנכסים מסחריים הקיימים בארה"ב ובקנדה. מייקל ריינהרד הוא נשיא ומנכ"ל בנק מסחרי למשכנתאות טקסס, המתמחה בהלוואות נדל"ן מסחריות ברחבי הארץ.

פוסטים אחרונים

הירשם לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן