הקדמה: מי זה פליימוביל?

פליימוביל היא חברה גרמנית המייצרת צעצועים. החברה נוסדה בשנת 1974 על ידי הנס בק, הבעלים של נגריה קטנה.

הנס בק התחיל את העסק שלו עם צעצועי עץ ונאלץ לעשות את כל העבודה בעצמו. הוא ייצר רכבות צעצועים ורהיטי בובות, אותם מכר לחנויות צעצועים מקומיות. ההצלחה הגדולה הראשונה שלו הייתה ב-1973 כשהציג את מערכת המשחק פליימוביל, שהורכבה מדמויות גדולות עם בגדים ואביזרים מתחלפים שניתן להרכיב לסצנות קטנות כמו טירה מימי הביניים או עיר בוקרים.

ב-1976, מוצרי פליימוביל יוצאו לראשונה לבריטניה ולצרפת, ואחריהן למדינות נוספות באירופה. בשנת 1984 החלה פליימוביל לייצא את מוצריה לארצות הברית, שם הם הופצו בתחילה באופן בלעדי באמצעות קטלוגים לפני פתיחת משרדים אמריקאים משלהם ב-1989.

פליימוביל היא חברת צעצועים גרמנית שנוסדה ב-1974.

שם החברה נגזר מהביטוי הגרמני "play mobile" שמתורגם ל-"play mobile". החברה מייצרת צעצועים לילדים כבר למעלה מ-40 שנה.

פליימוביל מייצרת צעצועים המורכבים מפלסטיק צבעוני ומתארים דמויות, חיות וחפצים נוספים במגוון נושאים לרבות אבירים, פיראטים, שוטרים, פועלי בניין, חקלאים ועוד.

הפופולריות של פליימוביל גדלה עם יציאתם של מערכות המשחק שלהן שנועדו לשחק איתם על ידי ילדים מגילאי שלוש עד שתים עשרה.

ההיסטוריה של פליימוביל ומה הופך את המשחקים שלהם לכל כך פופולריים

משחקי פליימוביל שונים ממשחקי ילדים אחרים. הם לא רק להטיל את הקוביות ולהזיז את הכלים שלך על הלוח. המשחק מבוסס על קו עלילה ואתה צריך להשלים משימה או אתגר כדי לנצח.

בחלק זה נבחן מה הופך את משחקי פליימוביל לכל כך פופולריים וכיצד הם שונים ממשחקי ילדים אחרים.

פליימוביל היא חברה גרמנית שנוסדה בשנת 1975. הם מפורסמים בזכות דמויות הפלסטיק והצעצועים שלהם המשמשים ילדים במשחק יצירתי.

הצעצועים של פליימוביל אינם מיועדים רק למשחק. הם שימשו למטרות חינוכיות, כמו גם כלי ללמד ילדים על העולם הסובב אותם. פליימוביל שימשה גם בטיפול כדי לעזור לילדים עם מוגבלויות ללמוד מיומנויות חדשות ולהתגבר על האתגרים שלהם.

פליימוביל פופולרית מכיוון שהם מציעים מגוון רחב של סטים שונים המכסים נושאים ותחומי עניין רבים ושונים, כגון פיראטים, אבירים, פועלי בניין ואפילו דינוזאורים! הסטים עצמם גם סבירים מאוד כך שניתן לרכוש אותם ללא השקעה רבה.

מהם משחקי Playmobile הפופולריים ביותר?

באתר אטרקציה מהיבואן לצרכן תוכלו למצוא קטגוריות צעצועי פליימוביל ענקית במחירי מבצע לאורך כל השנה! באתר תמצאו מעל 120 צעצועי פליימוביל בדגמים שונים.

להלן רשימה קצרה של צעצועי פליימוביל מומלצים: רכב הסעות לבית הספר, הרפתקאות רפטינג בקיאק, דחפור לגיל הרך, משאית אתר בניה לגיל הרך, תחנת משטרה, אופניים 4 גלגלים, מסיבת יום הולדת ועוד…

באפשרותכם למצוא צעצועי פליימוביל במגוון רחב של מחירים החל מ- 24.90 ש"ח.