בין אם אתה רק רוצה להיפטר מכמה ספרים ישנים או לפתוח עסק אמיתי באמזון, מכירת ספרים משומשים יכולה להרוויח לך הרבה כסף. אנשים רבים מוכרים את הספרים שלהם ב- eBay, כך שזה יכול להיות רווחי למדי להרוויח מהיר וקל. זה אולי לא נראה זוהר בהשוואה למקורות מקוונים, אבל זה תמיד רעיון נהדר למכור ספרים באמזון. גם אם ספרי המהדורה הראשונה היקרים שלך אינם בעלי ערך, אתה עדיין יכול להרוויח ממכירת קבוצת ספרים ב- eBay.

אם אינך רוצה להיות עסוק באריזת ומשלוח הספרים שלך

אתה יכול לקחת אותם לחנות ספרים משומשת ולהעמיד אותם להזמנת דואר ילדים או לנסות למכור אותם בשוק הפייסבוק. אפשרות נוספת שתשקול, בין אם אתה קונה ספרים עבור עצמך או עבור ילדיך או סתם כמתנה, היא מכירת הספרים הישנים שלך בחנויות הספרים המשומשות. מכירת ספרים משומשים באמזון היא גם אפשרות טובה מכיוון שספרים מודרניים פופולריים נעשים זולים יותר. לאחר שתגדיר חשבון מוכר והספר שלך מופיע ברשימה, תוכל למכור אותו באמזון על ידי רישומו. אם אתה מוכר את הספר באתר מוצע או במיקום ספציפי, עליך לדעת את מספר ה- ISBN. לפני שאתה מוכר ספר, עיין ברשימה וכל הספרים שאתה רוצה למכור, והייתי עושה בשיטה השנייה במאמר זה. אתה יכול גם לבדוק ב- BSR את דרגת רבי המכר של כל הספרים שנמכרים באמזון. זוהי דרך טובה להחליט האם כדאי לספר ספר מסוים באמזון או לא.

אם אתה יכול לקנות ספר במחיר נמוך, זה אומר שהוא נמכר באגורה באמזון, אבל לא בהכרח באגורה.

אם אתה מרגיש שמשימת מכירת הספרים

היא יותר מדי עבודה, או אם אתה לא חושב שתקבל מספיק כסף כדי להצדיק את הזמן, או אם יש לך ספר שפשוט לא ניתן למכור אותו, זכור אתה תמיד יכול לתרום את הספר. אם יותר נוח לך למכור ספרים, ישולם לך תשלום עבורם, גם אם הם לא שווים כמו שחשבת.

זו אחת השאלות הראשונות שעולות כשאתה חושב על מכירת ספרים באינטרנט, אבל איך אתה יודע אם תמכור אותם? אם אתה קונה ספרים, עליך להסתכל בספרי היד השנייה באמזון וליידע אותי אם אתה יכול למכור ספר ביותר מ- $ 25.

מבט חטוף על רשימות הספרים ב- eBay לא ירתיע מכם למכור אותם

משום שלמרבה הצער, רוב הספרים המוצעים במכירה פומבית בסופו של דבר אינם מקבלים הצעות מחיר כלל. מכירות פומביות מרוויחות כסף על ידי מכירת פריטים במחירים גבוהים ומונעות למכור ספרים במחירים אלה תוך התפארות בפריטים שהם מוכרים. I # Ve גיליתי שקונים, במיוחד רוכשי ספרי לימוד, לא באמת מוכנים לשלם הרבה יותר עבור הספרים הטובים ביותר או כל ספר טוב.

במילים אחרות

שיטה זו של מכירת ספרים ישנים באינטרנט היא דרך נהדרת להרוויח כסף רציני אם אתה יודע מה אתה עושה. כדי להתחיל, עליכם ללמוד כיצד למצוא ספרים שתוכלו למכור באמזון, כיצד למכור דרך אמזון, ואילו סוגי ספרים כדאי לכם ולא כדאי לכם למכור.

אם אתם מתכננים למכור ספרים מראש לחנויות ספרים עצמאיות

עליכם להתחיל לבקר בחנויות אלה, אך אל תצפו שיעשו עבורכם את כל העבודה המשפטית. שימוש בסוחר מכובד לספרים שלך יהיה נוח יותר לחנות הספרים. חנויות ספרים רוצות להיות בטוחות שהן יכולות למכור את הספר שלך לפני שהן קונות אותו, והן רוצות שתמכור לו אותו, כלומר היית צריך לתת להן מוצר איכותי. אם אתה מוכן לנסות, יש לך יותר סיכוי להרוויח יותר כסף מהספרים שאתה מוכר בחנות ספרים האינדי מאשר מהספר שאתה מוכר, אז לך לחנות.

אם אתה חושב להפוך למוכר באמזון

מכירת ספרים באמזון היא הזדמנות נהדרת, ואין מקום טוב יותר למכור ספרים משומשים מאשר החברה שהביאה אותך לאמזון, אמזון מוכרי ספרים. אם יש לך חברה, תמכור את הספרים שלך לאמזון בהקדם האפשרי, כי זו דרך נהדרת להרוויח קצת כסף לפני שאתה בכלל מתחיל לבנות את העסק שלך באמזון.

אם ברצונך למכור ספרים באמזון או eBay, עיין במדריך המעודכן שלנו כיצד למכור ב- eBay. אם כבר הסתכלת ב- FBA, ייתכן שיהיה לך סקרן לדעת כיצד ספרים נמכרים ב- Amazon Guide.

מי שמוכר רק ספרים משומשים לא צריך לדאוג שאמזון תתחרה ישירות בתיבת ה- New Buy

אם יש לך הרבה ספרים חדשים או מעט משומשים למכור, אמזון תעבוד טוב עבורך, אך אם תבחר באפשרות של מכירת ספרים משומשים. אתה יכול גם להשיג את הספרים שלך מהספקים הנכונים, אשר יכולים להציע לך כמויות גדולות של ספרים, כגון אמזון, בארנס אנד נובל וחנויות ספרים מקוונות אחרות.