במאמר זה נבחן כלי לעיצוב גרפי בתשלום, Illustrator CC, שיכול לשמש כעורך וקטורי וכאלטרנטיבה של Adobe Illustrators. במדריך זה אדריך אותך בתהליך השינוי והעריכה של יצירות אמנות שעיצבת ב- Adobe Photoshop CC. הדרכה זו מסבירה מהו משטח יצירה ב- Illustator CC וכיצד הוא עובד במונחים של עריכה וקטורית.

אם אתה מעצב גרפי

חלק מהמושגים הללו עשויים להיות חדשים עבורך, אך אם אתה שולט בהם באילוסטרייטור, אתה בדרך לשלוט בהם. להיות בטוח באיור הוא מיומנות בסיסית עבור מעצב גרפי ואחת המיומנויות החשובות ביותר בכל קורס עיצוב גרפי. כלים כמו Adobe Illustrators הם די והותר למידה כדי שתוכל להתחיל ליצור סמלי לוגו משלך על ידי יצירת פריסה פשוטה. אם ברצונך ללמוד מאיירים מבלי לצאת ממשרדך או מהבית לעבודה עצמאית, תוכל להשתמש בהדרכות בכתב עצמי בספר Illustratoren.

Illustrator מאפשר לך לתפעל טקסט במגוון דרכים, מה שמקל על יצירת גלויות, פוסטרים ועיצובים חזותיים אחרים המשתמשים בטקסט ובתמונות יחד. משתמשי Illustrator יכולים ליצור ולייצא תמונות ל- InDesign כדי להטמיע אותם בספרים ומגזינים.

למרות שכלי למידה באדובי אילוסטרייטור אינם הדבר הגדול ביותר או הקשה ביותר

זו הזדמנות נהדרת להשתמש בו במיומנויות ציור מעשיות. השימוש בכלי אדובי אילוסטרייטור מפעיל יכולות אלה על ידי שימוש במגוון כלים, כגון ציור, גרפיקה וקטורית, צבע ותיקון צבעים.

כדאי לשקול הכשרה במשרה חלקית לעדכון הכישורים שלך בעזרת תוכנות מחשב

Illustrator היא בחירה טובה מכיוון שהאלמנטים הוויזואליים מבוססי הווקטור שלה נראים מקצועיים וניתנים לשינוי, מניפולציה ושינוי גודל. InDesign היא אפשרות פשוטה ליצירת תבניות – עיצובים מוכנים שהם חדים ומדויקים, בעוד מאיירים של בחירה שנייה יוצרים עיצובים מוכנים להדפסה שהם חדים, מדויקים וקלים לשימוש.

Illustrator גם מאוד תכליתי מכיוון שהוא יכול לשמש לייצור מגוון סוגי איורים שונים, כגון איורים למגזינים, עיתונים, פוסטרים, ספרים ופרסומים אחרים.

Adobe Illustrator חיוני לכל מעצב או אמן רציני עם אוסף תוכנות

ואם אתה יודע היכן למצוא את המדריכים הטובים ביותר של Adobe Illustrator, תוכל להגביר את הידע שלך בגרפיקה וקטורית, עיצוב וקטור וטכניקות גרפיקה וקטורית. קורס המאיירים הנמכרים ביותר שלנו מלמד כיצד להשתמש בתעשייה – אפליקציית גרפיקה וקטורית מובילה עבור אנשי מקצוע יצירתיים במגוון סוגים שונים של איורים, כגון איורים למגזינים, עיתונים, פוסטרים, ספרים ופרסומים אחרים, כמו גם להפקה. של כרזות וכרזות לעיתונים ולספרים. באמצעות Adobe Illustator תוכלו ליצור פתרונות וקטוריים ללא בעיות. מדריכי Adobe Photoshop אידיאליים לסטודנטים ואנשי מקצוע ללמוד על תוכנות גרפיקה ופרסום של Adobe שפותחו בתמיכת מומחי מוצר של Adobe.

מדריך זה מציג בפניכם את העיצוב והעריכה באמצעות הכלי Shape ב- Adobe Illustrator, כמו גם טכניקות גרפיקה וקטורית וטכניקות עיצוב בפוטושופ.

לאילוסטרייטור לאייפד יש תכונות נוספות שלא מוצגות כאן

כגון היכולת להתוות קוים, ליצור מדריכים ולצייר בעזרת כלי העיפרון והעיפרון של אפל, כמו גם כלים אחרים. Illustrator ב- iPad ממשיך צעד קדימה על ידי פישוט עקומות ונקודות כשמשתמשים בכלי העיפרון או בעט של אפל ליצירת צורות. כשעושים זאת, הוא ממיר את הקווים והצורות לאובייקטים וקטוריים, ממש כמו בפוטושופ.

אם יש לך קבוצה של עפרונות פחם שבהם אתה משתמש לרישום וברצונך להשפיע באותה מידה ב- Illustrator

תוכל לסרוק ולווקטור את הנקודות שאתה מצביע בעזרת העיפרון ולסרוק אותם לאובייקט וקטורי או ליצור סט משלו של מברשות עיפרון פחם למאייר. אם אתה רגיל לצייר אובייקטים ביד ולאחר מכן לסרוק ולערוך אותם בפוטושופ, נסה את אותו הליך על ידי הפעלת הרישום המצויר ביד הראשונה שלך ב- Live Trace.

אז אדובי אילוסטרייטור לאייפד תהיה האפליקציה שבה אתה מצייר בעיקר איורים וקטוריים

אך תוכל גם לשרטט לציור וקטורי ב- Procreate. אם עוברים לאפליקציה הבאה, כמוני, ומציירים איור של מוטיב וקטורי שנמצא באילוסטרייטור באייפד, תקבלו את אותו הקובץ הניתן לעריכה בפוטושופ.

גופנים הם חלק גדול מלוגו ומיתוג

ו- Adobe Illustrator הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר לכך. זה נותן לך גישה למגוון רחב של גופנים, ותוכל להוסיף גופנים מאוסף הגופנים של Adobe באמצעות אפליקציית Creative Cloud. הגופנים הזמינים ב- Illustrators עבור iPad זמינים כולם באמצעות אוסף הגופנים של אדובי, גופני האינטרנט של Adobe ומותגים אחרים.

Illustrator CC יכול להיות משולב גם עם Behance, המשמש אמנים להצגת עבודותיהם ותיק העבודות שלהם. לאילוסטרייטור יש מגוון רחב של כלי ציור בארגז הכלים, המאפשרים ליצור בדרכים שונות.