טרמפולינה לחצר

גלריה זו מציעה 32 רעיונות מהנים לטרמפולינה האחורית, ואנו מציגים אחד שתוכל להוסיף לחצר האחורית שלך. אם בדקתם את הרשימה האינסופית של טרמפולינות בחצר האחורית באינטרנט, אל תבינו אותי לא נכון, אני בשבילם.

אם אתם רוצים טרמפולינה שכיף רק עם פוקוס נמוך

עליכם לבחור בטרמפולינה מדורגת שעובדת עם כל אפשרויות הטרמפינגולינה מסביב לשעון. אם אתם מתכננים להשתמש בטרמפולינה שלכם מדי יום למטרות פנאי, עליכם לשקול לרכוש אחת מהטרמפולינות האיכותיות, בעלות ביצועים גבוהים, מבוססות קפיץ ו / או קפיצי. באופן כללי, ניתן לסווג טרמבולינו לקטגוריות הבאות: גבוה, נמוך, בינוני, קל, כבד או בינוני – כבד. מגבלת המשקל של טרמולין שונה מאלמנט אחד למשנהו, אך בדרך כלל היא אינה גבוהה מדי או נמוכה מדי.

הדבר הנוסף שיש לזכור הוא כיצד הטרמפולינה נכנסת לחצר שלך, ואם אין לך חצר אחורית בה היא יכולה להשתלב בקלות ועדיין להשאיר קצת יותר מקום, אז אתה צריך לבחור דגם אחר.

כדי לשמור על החצר שלך בצורה הטובה ביותר, הימנע מהנחת הטרמפולינה בחלק המוצל בכבדות של החצר והצבתה בצל עץ או עץ צל אחר.

למדו את ילדיכם לעולם לא להשתמש בטרמפולינה ללא השגחה וודאו שיש לה רשת מגן

כדי למנוע מהקופצים לעשות זאת. אם אינכם רוצים להתמודד עם דשא סביב הטרמפולינות שלכם, אפשרות אחת שדורשת מעט עבודה אך מניבה תוצאות מדהימות היא התקנת טרמפינגולינה שקועה. השתמש בסולם טרמפולינה או בגדר כדי להגביל את הגישה לטרמפולינה כשאתה לא נמצא בקרבת מקום ושמור על בטיחותה. למי שאין אפשרות אחרת מלבד להניח את הטרמפולינה על בטון, חיוני להניח מעין ריפוד גומי לרגלי הרמפה כדי להגן על עצמו, או כרית רכה גדולה או כרית גדולה ורכה יותר.

כאשר אתה משתמש בטרמפולינה לספורט או להתעמלות

תמצא מוצרים שתוכננו במיוחד למטרה זו על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר למאמציך. על ידי רכישת טרמפולינה העומדת בדרישות הטרמפינגולינה ועוקבת אחר כללי הבטיחות הבסיסיים לטרמפולינות, ניתן למזער או אפילו לבטל את הרוב המכריע של הפציעות המבוססות על טרמפולינה. לקיחת אחריות על הציוד והתחזוקה של trAMPOLINE והקפדה על כך שהמשתמשים עומדים בכללים שנקבעו הופכת את הטרמפולינות לפעילות מהנה ובטוחה עבור כולם.

כשבוחרים טרמפולינה לחצר אחורית קטנה

חשוב לחשוב היכן ברצונך למקם אותה לפני שאתה קונה אותה. בזמן שאתה יכול להחליט על גודל וצורת הטרמפולינה שאתה רוצה לקנות, אתה צריך לשקול גם את השטח הזמין שבו אתה יכול למקם את הטרמפולינה שלך כך שזה יעבוד הכי טוב עבורך.

גודל החצר האחורית שלך והתקציב שלך יעזרו לך למצוא את הטרמפולינה הטובה ביותר עבורך. מבחן הטרמפולינה האחורית TOP 8 שלנו יעזור לכם לבחור טרמפולינה איכותית בחצר האחורית במחיר משתלם.

כפי שאתה יכול לראות

טרמפולינה טובה בחצר האחורית צריכה להיות התמורה הטובה ביותר לכסף, בטוחה ולספק שעות של בידור. חשוב לזכור שזה לא בהכרח רק בגלל שהוא יקר. כשאתה משקיע בטרמפולינה חדשה לגינה שלך, אתה רוצה בטוב. לפני שתחליטו על טרמפינגולינה בבית, חשבו כיצד ואיפה תרצו להשתמש בו. אם אתה מחפש טרמפולינה טובה בחצר האחורית שלא תעלה לך זרוע או רגל, Jump N 'Busters יכול להיות בחירה מצוינת עבורך. חשוב גם להבין כי הערבות בטלה אם אתה משתמש בטרמפינגולינה עם בטון כהגנה. אם אתם מחפשים טרמפולינה שקצת שונה ואין לה אחריות קצרה מהרגיל, אז אחת הטרמפולינות JumpKing היא בוודאות הנכונה. תחזוקת ה- TRAMPOLines שלך: חשוב שתבדוק באופן קבוע את כל אביזרי הבטיחות לגבי נזק ותוודא שהכל מותקן ופועל כמו שצריך.

אם אתם מחפשים טרמפולינה קלאסית שלא שולפת יותר מדי מכיסכם

הטרמפולינה הזו בדיוק מתאימה לכם. אם אתם מעדיפים את הגודל והצורה של טרמפולינה מלבנית, טרמפולינות מלבניות 15 מטר סקייווקר הן אופציה נהדרת. ה- Skywalker TrAMPOLINE בגודל 12 מטר הוא בחירה מצוינת למי שיש הרבה מקום בגינה שלהם. מי שמשתמש רק בטרמפולינה אחת לחצר האחורית, כדאי לו להשקיע טוב יותר בטרמפולינה עגולה, המציעה יותר בטיחות ומחיר זהה לזה של הטרמפולינה המלבנית.

צורה זו מאפשרת לך למקם את הטרמפולינה בפינת החצר שלך ועדיין יש מספיק מקום לגינה שלך ומגרש משחקים לילדים שלך. אתה לא צריך לדאוג להפיל את הטרמפולינות שלך או לגדול איתן.

פוסטים אחרונים

הירשם לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן