טיסות במסוק

אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את העיר ניו יורק מהאוויר היא, והחברה הודיעה כי תציע סדרה חדשה של סיורים במסוקים מעל קו הרקיע של מנהטן בקיץ הקרוב. OnBoard ו- New Yorker Tours התחברו להציע סיורי מסוקים בעיר הנהדרת הזו. הנסיעה המסוקית הנופית מאפשרת לך להשתלשל עם הרגליים מעל ציוני דרך מפורסמים במנהטן כדי לצלם תמונות מדהימות, כך מדווח הניו יורקר, כמו גם נופים של קו הרקיע של מנהטן. שים לב שזה סיור במסוקים, מה שאומר שנסיעה במסוקים יכולה להימכר מהר יותר בימים אחרים, אבל יש כבר כמה אוטובוסים דו קומתיים שנחשבים. אתה יכול גם לקחת טיסת מעבורת לסטטן איילנד, כמו גם לנסוע במסוק פרטי לפסל החירות. למי שכבר שוקל סיור באוטובוס דו קומתי, ישנם שני סוגים של טיולי מסוקים.

תוכלו להשוות את כל הסיורים המוצעים על ידי לחיצה על הבאנר למטה (url) ותועברו לאתר HawaiiActivities, המהווה מקור מצוין להשוואת טיולי מסוקים והנחות מדי פעם. 1.

מטרת מידע זה

היא להודיע לכם מה עליכם לעשות ואסור לעשות, לתאר את פעולות המסוקים ולתאר את זרם הנוסעים בעת הפעלת המסוק. זה כולל התקשרות למוקד התפעול, קבלת הבגדים הנכונים, הגעה למסוקים, הזמן שאתה רץ למסלולים, כניסה למסוק על הסיפון, התנעת מנועים וכו '.
למידע נוסף על טיסות במסוק מומלץ לגשת לאתר helitrips.co.il

לכן זה יכול לעזור לך לקבוע סיור המסוקים הטוב ביותר ולהראות לכם את המראות החשובים ביותר שתוכלו לראות. עיין במפה למטה כדי לקבל מושג טוב יותר על מסלולי המסוקים השונים.

תלוי בתקציב ובסדר העדיפויות שלך

יש לך כמה אפשרויות, אך לא כל נסיעות המסוקים זהות והטיסות משתנות במחיר ובאורך. אתה יכול לבחור מתוך מגוון של סיורים במסוקים כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר לראות או לרכוב על הגרנד קניון. ניתן להזמין טיסות מסוק רבות, ויש הרבה סוגים שונים של טיסות, כמו טיסות פרטיות, מסוקים פרטיים, מסוקים עם טייסים פרטיים או מסוקים בטיול פרטי.

טיסות מסוק מחולקות במידה רבה לשני סוגים

טיסות של 15 דקות ושל 30 דקות ו -20 דקות. הנסיעה במסוק בן 20 דקות בדרך כלל הולכת באותו מסלול כמו האופציה של 15 דקות, אך טסה ממידטאון לגראנד קניון ובחזרה למשך 30 דקות בסך הכל. באופן דומה, טיסות המסוק של 30 דקות בדרך כלל עוברות את אותו המסלול כמו הטיסות של 20 דקות ממרכז העיר לגראנד ג'נקשן, יוטה, ואז חזרה למרכז העיר.

סיורי מסוקים הם גם הדרך היחידה להשקיף על הלבה כמעט מובטחת, כך שאם אתם רוצים לחוות את חווית החיים, כדאי בהחלט להזמין עם FlyNYON. סיורים במסוקים זמינים גם בניו יורק, כולל לפסל החירות, לבניין האמפייר סטייט ולמרכז הסחר העולמי.

לקוחות מוסמכים יכולים להזמין מסוק לעד חמישה אנשים, כולל הובלה קרקעית פרטית משני קצותיו. הובלת רכב פרטי למסוף המסוקים כלולה לטיסות בין השעות 7: 00-17: 00. מ 'ימי חול ושבת וראשון החל מהשעה 18:00.

אז טיסה מדלת המסוק

היא הדרך המושלמת לצלם תמונות חדות וחדות להפליא מהאוויר. מבט ממעוף הציפור על הגרנד קניון דרך חלונות הכנף הקבועים של המסוק הוא משתה חזותי שיכול להתחרות בכל אחד אחר. ראה את המדריך שלנו להפקת המיטב מהתמונות שלך וכיצד לצלם תמונות טובות יותר מדלת לדלת במסוק. עפים מעל האי הגדול במסוק, רואים נחיתות שרק מעטים האנשים שיחוו אי פעם.

במאמר זה נשווה את טיולי המסוקים הטובים ביותר בניו יורק והאהוב המוחלט שלנו הוא

לדעתנו, התמורה הטובה ביותר לכסף. פוסט זה עונה על השאלה: "כמה עולה מסוק בניו יורק כשאתה כולל את כל ההנחות שאתה יכול למצוא. חלק זה של שאלות נפוצות ושאלות נפוצות נועד לענות על כל השאלות שיש לך לגבי סיור במסוקים. – — Uber Copter הוא שירות מסוקים שיהיה זמין לתושבי ניו יורק שהם גם תושבי ניו ג'רזי ותושבים בניו ג'רזי. על פי הטיימס, UberCopter יופעל על ידי חברה מבוססת ניוארק המפקחת על צי של תאומים- מסוקי מנוע, "ובכל טיסה יהיו שני טייסים.

המסוק שמבצע את מבחני הטיסה יהיה תלוי במידה רבה בתוצאות הבדיקה הראשונה, והתמונות יצלמו במצלמת התמדה שמטרתה לצלם את מסוק במהלך כל טיסה.

לפני שיגור המסוק

המהנדסים יעריכו את תנאי הטיסה ותנאי המטוס וסביבתו כדי למקסם את סיכויי ההצלחה. פעולות המסוק יכולות להיות מושפעות ממספר גורמים, אך לא רק על ידי גורמים הקשורים למסוקים עצמם, כמו תנאי מזג האוויר, רוח, שטח וגורמים אחרים. הם יכולים להיות מושפעים גם מסוג המסוק שמופעל ומתי הוא יכול ולא יכול לפעול בגבולות בטוחים.

פוסטים אחרונים

הירשם לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן