אם אי פעם חניתם או פשוט ביליתם כמה ימים בטבע, תוכלו להעריך את יופיו ומלכותו של הטבע. יער הקסמים הוא אחד מאותם פארקי שעשועים שנותרו ללא פגע לאורך כל הדרך. מאות הדמויות מפיברגלס הפזורות בפארק המיוער בצפיפות מכוסות בקורי עכביש ופסולת יער אחרת, ודועכות באלמנטים מעשרות שנים של אור שמש. כשביקרתי בפארק כמעט שום דבר לא היה הגיוני, אבל הפארק עצמו היה מקום בו ילדים יכולים לשהות.

כשביקרתי ביער הקסמים בשנת 2015

אישה במשרד הכרטיסים ניסתה למנוע משני מבוגרים וכל ילד להיכנס לעין. כשהכנסתי רבע למכונה הזוכה לא קיבלתי שום דבר בתמורה, אבל תמיד צילמתי ילדים עם דוב מסוים. ביקרתי ביער הקסמים לאורך השנים והכפתורים המשמשים להפעלת האנימציה נשברו, לפיות חסרות אצבעות, וכשאני מבקר בכל שנה ביער הקסמים הוא מלא בבעלי חיים מצמררים – זוחלים.

מעצבי יער הקסמים כביכול הצליחו למצוא את המקום המושלם על עורק חשוב וליצור אזור מלכותי ונעים ומלא בעצים קסומים

הם הגיעו למקום בעיר ליד היער שנכנס בשקיעה, וקלקלו את עינינו בעצים בהירים ויפים שנראו כל כך יפים. למרות שלא פגשנו תיירים בדרך, העצים הישנים הגבוהים והדשא הירוק והיפה הרגישו כאילו ניפגש בשנייה הבאה. הליכה ביער של עצים אדירים, נושמת את האוויר הרענן ומטהר הריאות, היא חוויה בלתי נשכחת באמת שאני רוצה לזכור ולהביא הביתה.

הייתי רוצה להחליף עוד כמה תאי מוח עבור הסיכוי להמשיך שוב במה שמכונה ספארי, או לבלות עוד כמה רגעים יקרים עם הניהול העגום של בעלי החיים הפזורים ביער.

אנא התקשרו למספר 734-374-5014 למידע נוסף אודות התנדבות בעונה זו או התנדבות במהלך העונה. אנא אל תנסה ליצור קשר עם יער הקסמים באמצעות הענקים האמריקאים, שבעליהם מעוניינים לטפל במכירת פריטים אלה.

כל הפריטים שנרכשו חייבים לאסוף בלייק ג'ורג ', ניו יורק על ידי ספק צד שלישי. הכל יבוא קודם, מוגש ראשון ולמרבה המזל, אם אתה רוצה לנסוע לאגם ג'ורג ', אתה עדיין יכול לקבל חתיכת היסטוריה.

יער הקסמים בשנחאי

הוא יותר מפארק קטן באמצע העיר, זה לא מטע ענק וגבוה שמלא בהגנה על חיות הבר. שביל היער עוקב אחר יובל של אגם הוהו והנחל מלא בציפורים ופרחים המושלמים לטיול. אם אתם מחפשים סוג של מקום תיירותי המציע חוויה מרהיבה, קחו אתכם את כל המשפחה.

להחזיק פארק קטן כמו יער הקסמים כמעט נראה כמו נווה מדבר באמצע המדבר

גם אם אין לכם יער מקומי, פארק פרברי עם הרבה צמחייה יכול להציע יתרונות מדהימים. כשאני שם למעלה, נראה כי היער מסיר את כל העומס והסיבוכים שבחיים. כשהסתיו מגיע והעצים מתחילים לשפוך את העלים שלהם, אני נכנס לטראנס כמעט – כמו מצב בו אני מעריץ את פטריות הזבובים המדהימות המפוזרות על פני קרקע היער. הדוגמאות העמוקות ביותר לכך מצויות בחיי חרקים, הנוברים עמוק באדמה, ובעופות וחרקים. הם טובים – נעלי שלג וארנבות מוסוות ואפילו כמה עופות דורסים כמו סנאים וציפורים.

משפחת מערות הנ"ל הוקמה על ידי MDF Padukah עבור יער הקסמים ונמכרת כסט

הקבוצה של 5 חיילים עשויה פיברגלס ונקברת על ידי מחלקת הפיברגלס הבינלאומית המיוצרת על ידי פדוקה ואני. ישנם שני סטים שבבעלותי, אחד מהסט המקורי והשני מסט חדש של חברה אחרת.

יער הקסמים הוכרז במכירה פומבית ביריד דנברי בסוף שנות השמונים ואני לא זוכר מאיפה הגיע הגמל. אין גמל, אלא גמל ויש עוד כמה בעלי חיים, כמו סוס, עז וכבשה, בין היתר.

תחת יורשו של ארתור ג'ק ג'ילט, מספיק משפחות שמרו על קפיצת ה- MF כי תחת הנהגתו יער הקסמים נקנה כחניון משומש, שרבים מהם פוגעים כעת צפונה מעבר לכביש המהיר. כשהסתיימה המיסה, הוא קנה אותה בחזרה ועמד בחניון שלה זמן מה.

מסלולי הטיול הגרמניים בשלים מאוד, והנסיעה כולה צפויה לארוך בין 45 דקות לשעה. בכל פעם שאתה עוזב, שלט או לוח התוצאות יגידו לך כמה זמן ייקח לך לסיים את המסע.