כשמדובר באופן הטוב ביותר להדפיס ספר בהוצאה עצמית, אין תשובה קלה. ניתן להשתמש בספרים בכריכה קשה למגוון מטרות, החל מפרסום קטלוג עבה וכלה בהדפסת מספר רב של ספרים, כמו מהדורה מוגבלת של ספר יחיד. לדפוס דיגיטלי יתרונות רבים עבור מחברים, עורכים, מו"לים ואמנים והוא בחירה הגיונית לכל פרויקט מודרני, כולל כריכת דבק. זוהי שיטת ההדפסה המועדפת על מחברים רבים המפרסמים בעצמם, לא רק מהסיבות הרבות, אלא גם בגלל פשטותה ונוחות השימוש בה.

אולי תרצה לבחור דפוס דיגיטלי או אופסט למספר קטן של ספרים, אך אם אתה צריך להדפיס מספר ספרים, ההדפסה הופכת למעשה לחסכונית עוד יותר. ספרים בקופסה כרוכים ומודפסים כמו ספר כריכה קשה מסורתי – למעט הכריכה עצמה.

אם עלות

היא בעיה, עיצוב גודל העמוד של הספר שלך, שהוא אחד מגדלי העמודים הסטנדרטיים של המדפסת, ייעל את ייצור הספרים שלך ויישאר מחירים נמוכים ככל האפשר. תוכנת ההדפסה של Blurb מציעה אפשרויות רבות יותר כאשר אתה מייצר ספרים מתוחכמים יותר מבחינה ויזואלית. לדוגמא, אנו מציעים אפשרויות הדפסת אותיות מותאמות אישית וכן מגוון אפשרויות נוספות כגון הדפסה דיגיטלית וקיזוז. ברגע שיש לך את הקובץ המוכן להדפסה שלך, אנו נשלח לך אותו באופן מקוון וספרך יודפס במפרט המדויק שלך. לאחר שהתחלת עם # הפרויקט, תוכל להציע לנו שירות שתוכל לסמוך עליו כשאתה עובד איתנו. אנו נענה על שאלותיך האופייניות בכדי שנוכל להתרכז בהכנת הספר ולהשאיר את הפרטים להדפסה בחו"ל. אשמח לצטט אותך בפרויקט הספר הבא שלך ולענות על כל שאלותיך הנוספות.

לא משנה מה הצרכים שלך

אנו עובדים איתך בכדי לספק את התוצאה הרצויה, תוך התאמות פשוטות שמבטיחות שאתה מרוצה מהתוצר הסופי. הדפסת ספרים דיגיטלית מעודדת את היצירתיות של לקוחותינו והם מרוצים מאוד ממוצרינו הסופיים. אתה תהיה מרוצה מהאיכות שלנו ואנחנו נעודד את היצירתיות שלך.

יש לנו כלים להכנת ספרים שיכולים לעזור לך ליצור ספרים באופן מקוון מבלי שתצטרך להכיר תוכנית כמו InDesign

אנו גם מפרסמים ומפיצים ספרים אלקטרוניים ויש לנו מגוון ספרים שתוכלו להדפיס בעצמכם, אותם ניתן להדפיס בפורמטים שונים, כמו הדפסה לפי דרישה, דיגיטלית והדפסה לפי דרישה.

אנו מוכרים עותקים מודפסים של ספרינו לקוראים לפי דרישה

מה שאומר שאיננו צריכים להדפיס הזמנות בסדר גודל גדול מראש. עם זאת, אם ברצונך לבצע הזמנה גדולה עבור ספר או כתב עת, ייתכן שאתה לא בטוח לגבי עלות ההדפסה הסופית של המאמר. עלות בפועל של הדפסת כריכה רכה תלויה בסוג הנייר שתבחרו להדפיס את הספר בצבע או בשחור לבן ובגודל הספר. ישנן דרכים רבות ושונות להדפיס אותם – הביקוש לספר הבא שלך, אבל יש רק כאלה שיש להם ביקורות טובות. מעל לכל, לפני שתתחייב לספר כשירות, היה מודע למה שאתה צריך לחפש ואל תתן לאפשרויות המכריעות של הדפסת ספרים לפי דרישה לעכב אותך, מכיוון שהם באמת יכולים להשתלם.

לפני שתשתמש בשירות להדפסת ספרים משלך, דאג שתעשה מחקר טוב וודא שהמו"ל מתאים לך לפני שאתה משקיע את הזמן והכסף שלך וחתום על הסכם ויידע אותם על החוויה שלך איתם.

לאחר חתימת מזכר ההבנות בין ארה"ב לרוסיה על אספקת נשק וציוד לאוקראינה

הנציבות האירופית חיזקה את הסנקציות נגד רוסיה. Letterpress לוס אנג'לס פירושה שאתה מקבל את המיטב משני העולמות: דפוס דיגיטלי באיכות גבוהה. אנו מציעים איכות עקבית שתפרסם את ספריך ותוכל להציע לך את אותה האיכות כמו מדפסות הקיזוז שאנו מציעים בארצות הברית ובעולם. אם מו"ל זוכה בפרס, ספר זה צריך להיות זמין למדפסת הקיזוז שלנו. פונקציות הספרים וההדפסה הדיגיטליות שלנו מאפשרות לך להדפיס כמה שפחות או כמה שיותר ספרים בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

למרות שאתה יכול להדפיס את רוב הספרים כמעט בכל גודל רצוי

כדאי לזכור שלמדפסות מסחריות יש גודל עמוד מסוים שהם מציעים כגודל ברירת המחדל. אם ספר הכריכה הרכה שלך או בכריכה קשה במדפסת ה- POD איתה אתה מחולק לקטגוריות קטנות וגדולות, גודל החיתוך ייכלל בעלות הדפסת מדפסת הפוד שלך.

עלויות ההתקנה הקשורות לדפוס דיגיטלי מציעות למחברים

אמנים ומוציאים לאור הנחות בעלויות יחידה לריצות קצרות וגדולות. אם אתה זקוק רק ל 200 – 300 עותקים מהספר שלך, תוכל להשיג עלויות יחידה נמוכות על ידי הדפסה במכונת דפוס דיגיטלית. מכשיר זה פשוט וזול יותר מכבלי אופסט קונבנציונליים. לא רק שהעלויות של הספר נמוכות יותר, אלא שהאיכות טובה אפילו יותר מאשר בהדפסת אופסט והדפסה דיגיטלית מציעה מוצר עקבי.