כשמדובר באופן הטוב ביותר להדפיס ספר בהוצאה עצמית, אין תשובה קלה. לדפוס דיגיטלי יתרונות רבים עבור מחברים, עורכים, מו"לים ואמנים והוא בחירה הגיונית לכל פרויקט מודרני, כולל כריכה מושלמת. ניתן להשתמש בהדפסת ספרים למגוון מטרות, החל מפרסום קטלוג עבה וכלה בהדפסת מספר רב של ספרים או אפילו ספר בודד במהדורה מוגבלת. מסיבות רבות, הדפסה דיגיטלית היא הכל והכל – עבור מחברים ומוציאים לאור בהוצאה עצמית, כמו גם אמנים ועורכים.

אם עלות

היא בעיה, עיצוב גודל העמוד של הספר שלך, שהוא אחד מגדלי העמודים הסטנדרטיים של המדפסת, ייעל את הייצור של הספרים שלך ויישאר את המחיר נמוך ככל האפשר. אם אתה צריך להדפיס מספר ספרים, דפוס אופסט חסכוני הופך להיות חשוב יותר. ייתכן שתרצה לבחור בהדפסה דיגיטלית עבור כמות קטנה יותר של ספר או אפילו סתם ספר במהדורה מוגבלת ולהדפיס אותו מחוץ לקיזוז. ספרים כרוכים בתיבה עשויים משילוב של נייר, פלסטיק, קרטון, קרטון וחומרים אחרים כגון נייר ופלסטיק.

תוכנת ההדפסה של Blurb מציעה אפשרויות רבות יותר להפקת ספרים מתוחכמים יותר מבחינה ויזואלית. לדוגמא, אנו מציעים אפשרויות הדפסה מותאמות אישית למגוון ספרים שונים, כגון ספרים אלקטרוניים, כתבי עת, עיתונים ומגזינים.

כדי לעזור לך להתחיל, אנו שמחים להציע לך שירות שעליו אתה יכול לסמוך כשאתה עובד איתנו. ברגע שיש לך קובץ מוכן להדפסה, שלח אלינו באופן מקוון ואנחנו נדפיס את הספר במפרט המדויק שלך. אנו נענה על שאלותיך האופייניות בכדי שנוכל להתרכז בהכנת ספרך ולהשאיר את הפרטים להדפסה בחו"ל. אני בהחלט אצטט אותך בפרויקט הספר הבא שלך ואענה על כל שאלה אחרת שיש לך.

הדפסת ספרים דיגיטליים מעודדת את היצירתיות של לקוחותינו והם מרוצים מאוד מהתוצר הסופי

לא משנה מה הצרכים שלך, אנו עובדים איתך כדי לספק את התוצאה הרצויה, תוך התאמות פשוטות כדי להבטיח שאתה מרוצה ממוצרי הקצה שלך. הלקוחות שלנו מרוצים מאוד מהתוצאות שלהם ואנחנו מעודדים את היצירתיות שלהם.

יש לנו כלים להכנת ספרים שיכולים לעזור לך ליצור ספרים באופן מקוון מבלי שתצטרך להכיר תוכנית כמו InDesign

אנו גם מפרסמים ומפיצים ספרים אלקטרוניים ותוכלו להדפיס ספר דיגיטלי משלכם – על פי דרישה -, להדפיס על נייר או אפילו להדפיס בפורמט PDF.

אנו מוכרים עותקים מודפסים של ספרינו לקוראים לפי דרישה

מה שאומר שאינך צריך להדפיס הזמנות בכמות גדולה ומסוכנת מראש. עם זאת, אם ברצונך לבצע הזמנה גדולה עבור ספר או כתב עת, ייתכן שאתה לא בטוח לגבי עלות ההדפסה הסופית של המאמר.

העלות בפועל של הדפסת כריכה רכה תלויה בסוג הנייר שתבחרו, בין אם הספר מודפס בצבע, שחור או לבן, וצבע הכריכה. הסכום תלוי בגודל ההזמנה שלך, במספר העמודים בספר שלך ובסוג הניירות שבחרת.

מעל לכל

אל תתנו לאפשרויות המוחצות להדפיס את ספרכם על פי דרישה להרתיע אתכם מכיוון שהוא יכול באמת להשתלם. ישנן דרכים רבות ושונות להדפיס – הביקוש לספר הבא שלך, אבל הכי חשוב שיש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מתחייב לספר כשירות. לרוב, רק אלו הם בעלי הסקירות הטובות ביותר, לכן היזהר עם אלו שמדפיסים ספרים לפי דרישה.

לפני שאתה מדפיס

ודא שאתה עושה את המחקר שלך וודא שהמו"ל מתאים לך לפני שאתה משקיע את הזמן והכסף שלך וחותם על הסכם. אם אתה משתמש בשירות להדפסת ספר משלך, אנא ספר לנו על ניסיונך עם מו"ל זה. שאלות נפוצות אלו בנושא ספרים בחו"ל המודפסים מעבר לים מפיצות את כל המיתוסים שיש לכם לגבי השימוש בשירות דפוס סיני לספרכם.

כשפרסמנו את המדריך שלנו לספרים לפי דרישה

CreateSpace ו- KDP Print עדיין לא היו קיימים כמפרסמים עצמיים. כיום, חנויות הדפוס הקטנות משרתות הוצאות לאור עצמיות על ידי הצעת מגוון רחב של אפשרויות הדפסה, החל מדפוס על פי דרישה וכלה בשירותי הדפוס המלאים.

הפונקציות הדיגיטליות של אותיות אותיות מאפשרות לך להדפיס כמה שפחות או כמה ספרים במידת הצורך במחיר הנמוך ביותר האפשרי

אם אתה זקוק רק ל 200 או 300 עותקים מהספר שלך, תוכל לקבל עלויות יחידה נמוכות יותר על ידי הדפסת ספר שצריך להדפיס במכונת דפוס דיגיטלית. הם מציעים איכות עקבית שלא רק שמבליטה את הספרים שלך, אלא גם יכולה להציע לך עותק איכותי של הספר במחיר שפוי. זה זול מספיק עבור כמעט כולם להדפיס את הספר שלהם בבית הדפוס המקומי או באינטרנט.

עלויות ההתקנה הקשורות להדפסה דיגיטלית משמעותן עלויות יחידה נמוכות יותר עבור מחברים

אמנים ומוציאים לאור, הן עבור ריצות קצרות והן גדולות. דפוס דיגיטלי מציע מוצר אחיד וההתקנה פשוטה ומשתלמת בהשוואה לדפוס אופסט מסורתי. עלות הספר נמוכה יותר, האיכות אפילו טובה יותר מאשר בקיזוז, והוא מציע עותקים איכותיים יותר של הספר שלך במחיר שפוי.