כאשר מבקרים מוצאים דף נחיתה או דף בית (או דף אחר) במנוע חיפוש, הם לעיתים קרובות מבולבלים. משווקים לעיתים קרובות שוכחים או מניחים שהם זהים ושוכחים לערבב דפי נחיתה ודפי בית.

דף בית

הוא דף נחיתה מכיוון שהוא שם כדי לקבל את פני המבקרים באתר שלך על ידי הפנייתם לאן שהם צריכים להגיע הלאה. המטרה הבלעדית של דפי הנחיתה היא להמיר מבקרים, כך שטופס דף הבית בלבד אינו נחשב כ"דף נחיתה ", גם אם הוא משרת מטרה אחרת. אם דף הבית שלך נמצא שם רק כדי להמיר מבקרים באתר שלך, אז זה לא באמת דף נחיתה. אין שום סיבה שהוא קיים, מה שהופך אותו לדף נחיתה בעל המרה גבוהה. דף בית אינו דף נחיתה, שכן הוא פשוט מברך ומברך את המבקרים בכך שהוא מקבל אותם לאתר כדי לכוון אותם לדף הבא, או לדף שהמבקר צריך לעבור אליו ולהיפך.

דף נחיתה

הוא דף עצמאי המשמש ככלי להפוך מבקרים ללידים. זה יכול להיות עמוד התחלה עם טקסונומיה, זה יכול להיות ליד – על בסיס יצירת לידים – או שזה יכול להיות העמוד הראשון של קמפיין מסוים או מוצר מכירות, דף מוצר וכו '. דפי נחיתה יכולים להיות עצמאיים דפים שנוצרו עבור קמפיינים ספציפיים, מכירות, מוצרים וכו 'דפי נחיתה הם דפים עצמאיים המשמשים כלים להפוך את המבקרים שלך למצב התחלתי.

הם מסווגים כדפי נחיתה מכיוון שהם יותר מדף אחד בלבד ומכיוון שהיעד אליו מופנים המבקרים שלך נשלט על ידי מודעות מקוונות בתשלום.

דפי נחיתה שונים מאתרים אחרים בכך שהם משרתים את המטרה להמיר מבקרים ללידים ומכירות

עולם קידום אתרים, כל אתר שנוצר כדי לתפוס תנועה נחשב לדף נחיתה. כל מה שמכונה "דף נחיתה" נועד למקסם את התנועה לאתר שלך על סמך מחקר מילות המפתח שלך, ולא על תוכן האתר שלך. במילים פשוטות, דף נחיתה הוא דף שמקבל תנועה ממיקום אחר מאותו העמוד באתר שלך. דפי נחיתה הם בהגדרה תוצאה של לחיצה על קישורים לדפים שונים, ולא לתוכן האתר שלך.

דף נחיתה

הוא דף אינטרנט המוצג כאשר לקוח פוטנציאלי לוחץ על מודעה או קישור לתוצאות מנועי חיפוש. דפי נחיתה הם תוצאה של מבקר שמגיע לאתר שלך לאחר שלחץ על המודעה. אתה האתר שמופיע באתר שלך כאשר לקוחות פוטנציאליים לוחצים על מודעות וקישורי תוצאות למנועי חיפוש.

ברמה הפשוטה ביותר שלה

דף נחיתה הוא תוצאה של מבקר שמגיע לאתר שלך אחרי שלחץ על מודעה או קישור. במילים פשוטות, דפי נחיתה הם המקום הראשון שממנו מבקרים יכולים לנסוע. דפי נחיתה יכולים להיות שיחות שיווק מקוונות, כאשר מישהו ניגש לדף על ידי לחיצה על קישור למוצר או לשירות מסוים, כגון אתר או דף תוצאות מנועי חיפוש. דף נחיתה יכול להיות הודעה ישירה למי שנחת בדף, או אימייל או קליק – על ידי לחיצה על קריאות שיווק מקוונות לפעולה.

ניתן לתאר דף נחיתה כדף אינטרנט של עמוד אחד הדוחף את המבקר לפעולה אחת

ככלל, דף סחיטת דפי נחיתה הוא שילוב של שני סוגים שונים של דפי נחיתה, אחד לאתרים מסורתיים ואחד לשיווק מקוון. דף נחיתה הוא עמוד אחד של אתר, בשונה מאתר מסורתי בו מבקרים מוזמנים לדפדף במספר עמודים או קטגוריות.

יש לך כמה דפי נחיתה אפשריים

שכל אחד מהם מותאם לקהל אחר וכל אחד מהם מיועד לקהל יעד ספציפי. אתר יכול להכיל דף נחיתה למכירת מודעות ספציפיות המותאמות אישית כדי להוביל אותך להובלות מודעות ספציפיות בדף הנחיתה. עבור דפי נחיתה של PPC, דפי נחיתה של מדיה חברתית חייבים להיות ספציפיים למילות מפתח ולקשר לדפים אחרים באתר שלך.

מחקרים מראים שרוב דפי הנחיתה למעשה מקשרים לדף הבית שלהם

בדרך כלל עם לוגו, לכן מומלץ לקשר ישירות לדף הנחיתה בדף הבית שלך, ולא לדפים אחרים באתר שלך. אם אתה משווה את דף הבית עם דף נחיתה, תוכל לראות מדוע דפי נחיתה חשובים כל כך להצלחה שיווקית.

כאשר מבקר מגיע לדף הנחיתה שלך, הוא לא יודע מה מטרת הדף או מה זה יעשה לו כשהוא יגיע.

אם אתה זוכר משהו ממאמר זה

זכור כי הטופס שבו אתה משתמש להמרת מבקרים ללידים הוא דף הנחיתה שלך והאתר שלך אמור להכיל לידים. לכל עמוד באתר שלך יש מטרה והוא דף נחיתה פוטנציאלי של מנועי חיפוש. עמוד הבית של אתר הוא לא דף הנחיתה היחיד, אלא הוא האתר שצרכן יכול לנחות בו. אם אתה משרת מטרה אחת, כל עמוד באתר חייב לשרת מטרה ספציפית. דף הנחיתה שלך הוא דף All-in-One אליו אתה יכול לגשת על ידי לחיצה על היפר-קישורים לדף אינטרנט כלשהו, והוא אינו עמוד ההובלה היחיד, והוא לא אמור לכלול את כל ההפניות שאתה רוצה.