בשנים האחרונות מספר הבלונים וכרזות הבלונים שמצהירים "Happy BIRTHDAY" היה מגמה גדולה. לאור ההסגר העצמי המתמשך, נראה שהיא הופכת פופולארית עוד יותר, ואיתה בלונים עם מילים עליהם.

יום הולדת

הוא אחד הימים היפים בחיים ובין אם מדובר במסיבת אירוסין, יום הולדת, חתונה או סיום, בלונים עמידים ומסוגננים מעניקים למסיבה נגיעה נוספת של הכיתה. בין אם זה למסיבת יום ההולדת שלכם ובין אם אתם רוצים להתחפש לאירוע מיוחד אחר, תוכלו להעמיד בלוני יום הולדת בצורה מהנה. בלוני נייר כסף ובלוני קונפטי מבריקים אלה מושלמים למסיבות יום הולדת ויוצרים זיכרונות נהדרים לילדים, למשפחה ולחברים. קישוטי הבלונים היפים לימי הולדת מגיעים בצורות, גדלים, צבעים וגדלים שונים כמו אדום, לבן, כחול, ירוק, צהוב, כתום, ורוד וכחול.

אם יש צורך בבלונים לרומן יותר קלאסי

בלוני דקור דנדי עשויים להתאים בדיוק בשבילך. בלונים צבעוניים אלה נותרים על התקרה, בעוד סידורי פרחים ובלונים יעטרו את הקירות. אתה יכול להסתדר עם 1-2 אנשים על ידי קישוט המקום בבלונים לאירועים מיוחדים. שקול את הרעיון של דקורי בלונים רומנטיים, שם אתה משתמש בבלונים בצורת לב כדי לכסות את השמיכות ויוצרים צורת לב כדי להישאר מתחת למיטה.
למידע נוסף אודות בלונים ליום הולדת מומלץ להעיף מבט ב- bulybaloon.co.il

תוכלו לבחור מתוך מגוון צבעים שונים, כגון אדום, לבן, כחול, ירוק, צהוב, כתום ואפילו אדום-לבן.

הבלונים המדהימים האלה מלאים באוויר ובהליום להשפעות שונות

ולכל ילד יש את הזברה שלו. עיצוב הוא גם חלק חשוב בכל שירות לעיצוב בלונים, בו משתמשים בבלונים צבעוניים. עם הבלונים הפנטסטיים האלה, הזמינים בצבעים אדום, לבן, כחול או סתם כחול, ואורכם 40 'מדהים, תוכלו לקחת את מסיבת יום ההולדת שלכם לרמה חדשה. אם ילדת יום ההולדת או הילדה אוהבים משחקים או משהו אחר, תוכלו לבנות עבורה בלון בקר ענק.

כל חבילה מכילה סט של 12 בלונים, כל אחד בצבע ובגודל שונה לכל ילד, וכל אחד מגיע עם קופסה משלו המורכבת מארבעה צבעים וגדלים שונים כמו גם מגוון אביזרים ואביזרים.

ניתן להשתמש בזה בנוסף לקישוטי הבלונים

כדי להכין מסיבה מהנה, או שאתה יכול לקנות כרזות בנושא, פופיות מערבולת משתלשלות ובלונים מודפסים. אתה יכול אפילו לקבל בלונים צבעוניים יחד, מה שהופך קישוטי שולחן קטנים וכיפיים שיכולים לעמוד בקצב עם כל שאר הציוד למסיבות יום הולדת.

קל מאוד לקשור בלוני לטקס שצריך לקשור אותם

או לקשור אותם על ידי מעצב בלונים מקצועי אם אתה יודע להכין אותו. בלונים עלולים להתפוצץ כשהם צפופים מדי, אז היזהר שלא לנפח אותם עם יותר מדי אוויר (80-90% זה מספיק). אתה יכול גם לקשור את החלק העליון של הבלון כדי לוודא שיש לך מספיק מקום בין הבלונים. זה עובד רק אם תמלאו את הבלונים לאט, אך ניתן יהיה למלא יתר על המידה את הבלון אם הוא יתפוצץ.

קל מאוד לקשט למסיבת יום הולדת כשאתה תולה כרזות בלון על קירות, חלונות, תקרות או חצרות עם סרטים. זרי בלונים מעניקים לחגיגה שלך מראה מקצועי ועשויים ממגוון חומרים שונים כמו בלוני לטקס, בלוני נייר ואפילו בלוני פלסטיק.

יש עוד כמה דרכים מעניינות לעבוד עם בלונים

כדי ליצור נושא למסיבת יום הולדת מהנה ויפה. האינטרנט מקל מאוד על הרכבת נושא ותוכלו לקנות את כל הפריטים הדרושים בכדי להפוך את המסיבה שלכם למהנה באמת. תוכלו לקשט כסאות מיוחדים ליום הולדת של ילדיכם, להכין שלטים לילד יום ההולדת שלכם, להכניס בלון לתיבת הדואר שלכם וכו '

תוכלו לקבל דמויות ובלונים קסומים לכל הגילאים ולהניח אותם ברקע, כמו בלון עם שם של ילד או פנים של תינוק בראשו.

תוכלו למצוא גם סרטים להכנת ענבים

כולל אדום, לבן, כחול, צהוב, כתום, ירוק, אדום וכחול. ניתן לעשות זאת על ידי קניית בלונים עם מיכלי גז הליום בצורת חנויות מסיבות, או על ידי מילוי אוויר או הליום, כל עוד הבלונים עשויים מחומר עמיד. אם תבנה אותם אחרון תצטרך להסתדר בלי בלוני הליום, פשוט תכנן מה תעשה איתם. בין אם למסיבת יום הולדת או לאירוע מיוחד כמו חתונה או אפילו חגיגה משפחתית, הם יכולים להיות מלאים באוויר, הליום או מים.

תוכלו לבחור שירות נפלא לעיצוב בלונים לד

כדי לחגוג ולהפתיע את יקיריכם, או שתוכלו לארגן בלוני יום הולדת לחגיגה הקרובה שלכם על ידי משחק איתם. זוג בלונים בהתאמה אישית יכול להיות מתנה נהדרת ליום הולדת לכל הגילאים, כל עוד הם מודפסים עם תמונה שאוהבים, כולל תמונות.