רק סקירה מהירה של הסרטון האחרון שלי, דיברתי על אחת הסיבות העיקריות לכך שכל כך הרבה אמנים מתקשים ללמוד לצייר דמויות. ציור איור שעמד לשיחה בשיעור זה, אבל אני אדבר עליו קצת יותר בסרטון הבא.

דיון מלא בציור דמויות בהחלט עובר את ההודעה הזו

אז אנא גלול מטה כדי לראות את העמודים שאתה עשוי להתעניין בהם. בסוף המאמר תקבל את הפרופורציות בחינם לציור דמויות, שאני מכיר תשתמש בתור תזכורת לפרופורציות הבסיסיות. מבט באיור יגיד לאמן כמה רחוק הוא צריך ללכת כדי להסתגל לדמות. איור ציור, אני ממליץ לך להוריד את הגרפיקה למטה.

זה אומר שעליך ללמוד את היסודות שהם חלק מהציור, כגון הפרופורציות הבסיסיות, הפרופורציות של הגוף, צורת הדמות ומיקום הידיים שלך.

הידיעה כיצד לצייר את הגוף נכון מספקת מגוון וחופש בעת ציור בגדים

במיוחד כאשר מציירים בגדים נכון. האנטומיה הגדולה מסייעת לאמנים ליצור דמויות שלא רק נראות מציאותיות, אלא גם נראה שיש להן מסה ונפח ממשיים. לאחר שהבנתם את האנטומיה הבסיסית של דמות ותנוחותיה השונות, תוכלו להתחיל לצייר אותה בזיכרון. האופן שבו אובייקטים מתקשרים זה עם זה, עם הדמות ועם החלל עוזר לך לצייר כמעט את כל מה שאתה צריך להמחשה.

בשלב מסוים תרצה למצוא שיעור אופי מקומי ולהגיע לשם בתדירות האפשרית. אם אתה מתחיל לצייר דמויות ורוצה להתחיל לצייר כל יום, זה יעזור לך להתחמם לפני שתתחיל לצייר את הדמויות שלך.

ראשית

אין לנו דיסציפלינה מקובלת לציור דמויות, ולכן נתמקד בהרצאות ותרגילים יומיומיים. אנו נתמקד בניתוח מחוות של הדמות, בשילוב מחוות עם חיים ובשרטוט מודלים בעירום ותלבושות. ציור בהכנת אנימציה מתקדמת, אך גם ציור בחיים באמצעות ניתוח מחוות.

אם אתה מצייר את הדמות כצללית דו מימדית פשוטה

אתה יכול לשים את כל התנוחה על נייר בזמן מוגבל מאוד. ניתן לשלב קווים וווילונות ישרים עם קווי גוף מעוקלים כדי ליצור דמות נוקשה לחלוטין שניתן למלא בתנועה באמצעות מחוות, מחוות ומחוות, ממש כמו בחיים האמיתיים.

בנוסף

באפשרותך ליצור איור מלא או שתוכל להשתמש רק באביזרים חזקים באיור שלך. כדאי לך לשקול שיער כחלק מפאזל המחשה בעת יצירת איורי אופנה. אם סיפור האיור הוא לתאר תסרוקת ולהראות אביזרי שיער שונים, הרי שהשיער הוא קטע הקומפוזיציה המניע ומחזיק את פיסת הפעולה בדיוק כפי שהיה בחיים האמיתיים.

כדאי להדגיש את צורת הבובה בציור האחרון כדי לציין את המבנה הבסיסי של תנוחה מסוימת. אם אתה יודע שהטבור בדרך כלל שלושה ראשים מעל הדמות, אתה יכול לבדוק אם זה נכון לגבי המודל שלך לפני שאתה מצייר את הדמות שלך שלב אחר שלב.

החלק האחרון של ציור הדמות אינו הפנים, משום שהוא פשוט לא חשוב למחקר מסוג זה. מה שמעניין בציורי איורים הוא שאין חלקי גוף מסובכים.

השרירים נמצאים שם בכדי לתת לדמות יותר ריאליזם

אך הם לא צריכים להיות מוקד הציור. אתה רוצה שהצופה יראה את כל הדמות ויהיה מעוניין במה שהיא עושה ובמי שאתה, אתה לא רוצה שיעצרו ויביטו באף חלק בציור, אז אתה צריך לוודא שאתה מושך את התנוחה, מצייר את כל המחוות שקורות שם. פירושו של 30 השניות שכל ציור דמות וכל תמונה שאתה מציג חייבים להימשך 30 שניות. כל שלב ברישום אמור לכוון ליצירת דמות אחידה שיש בה אנרגיה ויחס, כלומר לשנות את הפרופורציות שלה ואת האנטומיה כדי להדגיש טוב יותר את הפעולה.

כשהחלטתי ללמוד לצייר, הדבר הראשון שעשיתי היה לקחת חלק בשיעורי ציור איור. אז אחת הפעילויות הראשונות שלי כשאני מתחילה לעבוד היא ציור דמויות. אני לא עושה את זה לפרנסתי.

קורס פרוקו יכשיר אתכם כיצד לחשוב על דמויות וכיצד להתחיל את הציור במרחב הפיגורטיבי. סטודנטים לאיור מאומנים להתאים את התמונות שהם יוצרים לצורות, לגדלים, לצבעים ולצורות השונות של הדמויות ברישומיהם.

היכונו לצייר הפניות מצולמות בחיים והיו מודעים למה שנראה לעין כשאתם מציירים את הדמות לבושה

אי דיוקים קלים בפרופורציות של ציור הדמות יכולים להפחית את הדמיון של הציור, בעוד אי דיוקים גדולים יותר עלולים להפריע להיגיון של הגוף ולגרום לו להיראות לא מדויק מבחינה אנטומית.